تاریخ انتشار : شنبه 5 آذر 1401 - 16:38
44 بازدید
کد خبر : 205104

دانلود زیرنویس انیمیشن Winnie the Pooh: Springtime with Roo 2004 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Winnie the Pooh: Springtime with Roo 2004 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Winnie the Pooh: Springtime with Roo 2004  زیرنویس انیمیشن وینی پو: بهار با رو یک فیلم پویانمایی موزیکال کمدی-درام مستقیم به ویدئوی آمریکایی محصول سال ۲۰۰۴ است که توسط والت دیزنی پیکچرز و استودیو دیزنی تون ساخته شده و توسط انیمیشن تون سیتی در مانیل، فیلیپین ساخته شده است. این فیلم شخصیت‌هایی

دانلود زیرنویس انیمیشن Winnie the Pooh: Springtime with Roo 2004  زیرنویس انیمیشن وینی پو: بهار با رو یک فیلم پویانمایی موزیکال کمدی-درام مستقیم به ویدئوی آمریکایی محصول سال ۲۰۰۴ است که توسط والت دیزنی پیکچرز و استودیو دیزنی تون ساخته شده و توسط انیمیشن تون سیتی در مانیل، فیلیپین ساخته شده است. این فیلم شخصیت‌هایی از سری وینی پو دیزنی را به نمایش می‌گذارد که بر اساس شخصیت‌های اصلی کتاب‌های ارزشمند A. A. Milne ساخته شده‌اند. این داستان اقتباسی با مضمون عید پاک از رمان کلاسیک چارلز دیکنز به نام سرود کریسمس است. برخلاف فیلم‌های قبلی وینی پو که مستقیماً به ویدیو پخش می‌شدند، یک سال پو بسیار مبارک و فصل‌های هدیه دادن، بهار با رو از هیچ قسمتی از ماجراهای جدید وینی پو استفاده مجدد نمی‌کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن Winnie the Pooh: Springtime with Roo 2004 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن Winnie the Pooh: Springtime with Roo 2004 فصل بهار در صد هکتار وود شروع شده است و رو، تایگر، پو، پیگلت و ایور برای جشن عید پاک به خانه خرگوش می روند، اما متوجه می شوند که خرگوش به جای آن روز «پاکسازی بهاری» ترتیب داده است. او به باند دستور می دهد در حالی که باغش را مرتب می کند خانه اش را تمیز کنند. این گروه که در ابتدا ناامید شده بودند، نمی خواستند خرگوش را ناامید کنند، به اجرای دستورات خرگوش ادامه دادند. هنگام گردگیری، پو به شدت عطسه می کند و خانه را به هم می زند. یک تنه بزرگ از کمد خرگوش بیرون می‌افتد و تخم‌مرغ‌های عید پاک، تزئینات و کلاه خرگوش را آشکار می‌کند. آنها همچنین چیزهای مورد علاقه خود را برای عید پاک پیدا می کنند: گلدان عسل پو، سبد عید پاک Piglet، گوش های خرگوش Eeyore و تخم مرغ راه راه Tigger. با فرض اینکه خرگوش عید پاک را فراموش کرده بود، باند تصمیم می‌گیرند خرگوش را با تزئین خانه غافلگیر کنند، اما این کار نتیجه معکوس می‌دهد زیرا خرگوش خشمگین به معنای واقعی کلمه آنها را به دلیل عدم اطاعت از دستوراتش از خانه بیرون می‌اندازد و کلاهش را زیر پا می‌گذارد.

در حالی که پو، پیگلت و آیور به خانه باز می گردند، رو سرگردان است. تایگر او را پیدا می‌کند و رو می‌پرسد که آیا دوباره عید پاک را جشن خواهند گرفت یا خیر، که باعث می‌شود تایگر به خانه خرگوش برود تا با او صحبت کند. رو امیدوار است که تایگر بتواند خرگوش را متقاعد کند و مصمم است که دوستانش را شاد کند، رو به خانه برمی‌گردد و به مادرش، کانگا، می‌گوید که چه اتفاقی افتاده است، قبل از اینکه برای یافتن دیگران جرأت کند. در حالی که منتظر بازگشت تایگر هستند، با شکار صخره ها برای تخم های عید پاک شکار می کنند.

دانلود زیرنویس انیمیشن وینی پو: بهار با رو ۲۰۰۴ در همین حین، تایگر به خانه خرگوش برمی‌گردد و به خرگوش می‌گوید که رو چقدر ناراحت بود که آنها شکار تخم‌مرغ عید پاک نداشتند. خرگوش، با این حال، هنوز خیلی عصبانی است که باند روز پاکسازی بهاری او را به هم ریخته تا مراقبت کند و به تایگر می گوید که دیگر هرگز اجازه نخواهد داد جشن عید پاک دیگری برگزار شود. تایگر و راوی به خرگوش می گویند که او قبلا عاشق عید پاک بود اما خرگوش آن را انکار می کند. برای اثبات آن، تایگر او را از طریق کتاب به جشن عید پاک سال گذشته بازمی گرداند، زمانی که کانگا و رو به چوب صد هکتاری نقل مکان کردند.

زیرنویس انیمیشن Winnie the Pooh: Springtime with Roo 2004 - بلو سابتایتل

زیرنویس Winnie the Pooh: Springtime with Roo 2004 در فلاش بک، باند برای عید پاک آماده می شود، تخم مرغ ها را رنگ می کنند و تزئینات درست می کنند. از آنجایی که اولین عید پاک رو در چوب صد هکتاری است، خرگوش می‌خواهد همه چیز تا حد امکان منظم و منظم باشد تا جایی که عید پاک را به‌عنوان یک موقعیت حرفه‌ای و نه یک تعطیلات سرگرم‌کننده در نظر بگیرد. بقیه از زمامداری خرگوش خسته می‌شوند و به پیشنهاد تایگر، یواشکی با تخم‌مرغ‌های عید پاک می‌روند. خرگوش به دنبال آنها می رود و آنها را در حال شکار تخم مرغ بدون او می بیند، باند موافقت می کند که تایگر “بهترین خرگوش عید پاک تا کنون” است و خرگوش را ناراحت می کند.

خارج از کتاب، خرگوش به تایگر اعتراف می کند که یک بار مشتاق بود که خرگوش عید پاک شود، اما حذف او در سال قبل باعث شد او احساس ناخواسته ای کند. تایگر می‌گوید که قصد او یا دیگران این نبود که او را کنار بگذارند، اما خرگوش، که هنوز از گذشته ناراحت است، به انکار عید پاک در چوب صد هکتاری ادامه می‌دهد. تایگر به زمان حال برمی گردد و خبر بد را به دیگران می گوید و در عین حال دلیل تندخویی خرگوش را نیز توضیح می دهد. این باعث می شود که همه از اینکه ناخواسته نقش مورد علاقه عید پاک خرگوش را حذف کرده اند احساس پشیمانی کنند. خرگوش نیز به زمان حال برمی‌گردد، اما راوی عمداً در صفحه اشتباه، در خانه رو توقف می‌کند، جایی که خرگوش رو را می‌بیند که آرزو می‌کرد بتواند با خرگوش مشکلی ایجاد کند. خرگوش هنوز متقاعد نشده به خانه برمی گردد و همه چیزهای عید پاک را قبل از خواب در صندوق عقب می گذارد.

زیرنویس انیمیشن Winnie the Pooh: Springtime with Roo 2004 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن وینی پو: بهار با رو ۲۰۰۴ راوی که از رفتار سرسختانه خرگوش ناامید شده است (پس از ترساندن خرگوش بیدار با صدایی شبح مانند) خرگوش را به موقع به “صفحه های نانوشته کتاب” منتقل می کند – آینده صد هکتاری وود جایی که روز پاکسازی بهار است و همه چیز سازماندهی شده است. دقیقا همانطور که خرگوش می خواهد خرگوش که در ابتدا خوشحال بود، می پرسد که دوستانش کجا هستند، به این فکر می کند که آنها دیر آمده اند، اما راوی می گوید که همه آنها به دلیل خودخواهی و خودخواهی او از آنجا دور شدند. خرگوش که این را باور نمی کند، سعی می کند آنها را بیابد، اما متوجه می شود که راوی شوخی نکرده است، وقتی متوجه می شود که خانه های دوستانش خالی و متروک است. راوی ادعا می کند که دلیل این امر این بوده است که خرگوش با آنها مانند دوستان رفتار نمی کرد و فقط به خودش اهمیت می داد که خرگوش در ابتدا آن را انکار می کند. خرگوش در نهایت متوجه می‌شود که رفتار بدش چه تأثیری بر دوستانش گذاشته و نمی‌خواهد تا آخر عمر تنها بماند، خرگوش به قصد عید پاک به خانه‌اش برمی‌گردد تا تاوان اشتباهاتش را بپذیرد، اما به وحشتش می‌رسد که دوستانش همه چیز با آنها پیش رفته است.

خرگوش سپس صبح روز بعد از خواب بیدار می شود و خود را در زمان حال می بیند، از اینکه می بیند وسایل عید پاک هنوز آنجا هستند و او هنوز فرصتی برای تغییر آینده دارد، بسیار خوشحال است. اکنون خرگوش “مثل یک خرگوش سرگشته” بلافاصله شروع به برنامه ریزی برای بزرگ ترین عید پاکی می کند که چوب صد هکتاری تا به حال داشته است. در همان زمان، رو، غافل از اینکه خرگوش تغییر کرده است، به امید تشویق خرگوش ایده ای را مطرح می کند. او پو، پیگلت، ایور و تایگر را با چرخ دستی بلند می کند، اما کنترل آن را از دست می دهد و به خانه اش برخورد می کند. در حالی که آنها مشغول کار هستند، خرگوش از راه می رسد، و وانمود می کند که هنوز عصبانی است، اما وقتی او آنها را با تزئینات عید پاک، همراه با یک دم نخی برای Eeyore غافلگیر می کند، ترس آنها محو می شود. خرگوش جشنی را که تدارک دیده است به آنها نشان می‌دهد و تغییر روحیه‌اش را نشان می‌دهد، که همه از دیدن آن بسیار خوشحال می‌شوند، مخصوصا رو، که کلاه ایستر بانی را که اکنون تعمیر شده است، به خرگوش برمی‌گرداند و نقش مورد علاقه‌اش را به خرگوش باز می‌گرداند. روح عید پاک اکنون احیا شده است و رو از کتاب بیرون می آید و می گوید: “B.B.F.N. فعلا خداحافظ!” و فیلم را به پایان می رساند.

زیرنویس Winnie the Pooh: Springtime with Roo 2004 - بلو سابتایتل

زیرنویس وینی پو: بهار با رو ۲۰۰۴ این فیلم در ۹ مارس ۲۰۰۴ به صورت DVD و VHS منتشر شد. این فیلم شامل تیزر تریلر فیلم هفالومپ پو و دو قسمت از ماجراهای جدید وینی پو (عسل برای یک خرگوش و تله به عنوان تله می‌شود). بعداً در ۱۱ مارس ۲۰۱۴ در بسته ترکیبی Blu-ray به عنوان نسخه Hippity-Hoppity Roo دوباره منتشر شد. این دهمین سالگرد ساخت این فیلم است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.