تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 مهر 1401 - 12:09
506 بازدید
کد خبر : 203399

دانلود زیرنویس فیلم The Woman King 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Woman King 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Woman King 2022 یک فیلم حماسی تاریخی آمریکایی محصول ۲۰۲۲ است که درباره Agojie، واحد جنگجوی تمام زن که از پادشاهی Dahomey در غرب آفریقا در قرن ۱۷ تا ۱۹ محافظت می کرد، است. داستان این فیلم در دهه ۱۸۲۰ می گذرد، ویولا دیویس در نقش ژنرالی بازی می کند که

دانلود زیرنویس فیلم The Woman King 2022 یک فیلم حماسی تاریخی آمریکایی محصول ۲۰۲۲ است که درباره Agojie، واحد جنگجوی تمام زن که از پادشاهی Dahomey در غرب آفریقا در قرن ۱۷ تا ۱۹ محافظت می کرد، است. داستان این فیلم در دهه ۱۸۲۰ می گذرد، ویولا دیویس در نقش ژنرالی بازی می کند که نسل بعدی جنگجویان را برای مبارزه با دشمنان خود آموزش می دهد. کارگردانی آن را جینا پرینس بایتوود و دانا استیونز بر اساس داستانی که با ماریا بلو نوشته است، نوشته شده است. توسوو امبادو، لاشانا لینچ، شیلا آتیم و جان بویگا نیز در این فیلم بازی می‌کنند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Woman King 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Woman King 2022 بلو ایده The Woman King را در سال ۲۰۱۵ پس از بازدید از بنین، جایی که پادشاهی سابقاً در آن قرار داشت، و یادگیری تاریخچه Agojie در سر گرفت. او کتی شولمن را استخدام کرد تا آن را به یک فیلم سینمایی تبدیل کند و آن را به چندین استودیو فرستاد که به دلیل نگرانی های مالی آن را رد کردند. پس از ملاقات آنها با TriStar Pictures در سال ۲۰۱۷، فیلم در سال ۲۰۲۰ چراغ سبز شد. تولید در نوامبر ۲۰۲۱ در آفریقای جنوبی آغاز شد، چند هفته بعد به دلیل نوع Omicron COVID-19 تعطیل شد و در اوایل سال ۲۰۲۲ از سر گرفت. فیلمبردار در طول پس از تولید، موسیقی توسط ترنس بلانچارد ساخته شد، و ویرایش توسط Terilyn A. Shropshire تکمیل شد.

دانلود زیرنویس فیلم زن پادشاه ۲۰۲۲ اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در ۹ سپتامبر ۲۰۲۲ داشت و Sony Pictures Releasing این فیلم را در سینماهای ایالات متحده در ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۲ اکران کرد. پس از نمایش جشنواره، فیلم با بازخوردهای مثبت همراه شد. منتقدان بازیگران آن، به ویژه دیویس، و رقص اکشن را ستایش می کنند.

زیرنویس فیلم The Woman King 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Woman King 2022 در پادشاهی آفریقای غربی داهومی در سال ۱۸۲۳، [۵] ژنرال نانیسکا، رهبر گروه تمام زن جنگجویان، آگوجی، زنان داهومی را که توسط بردگان از امپراتوری اویو ربوده شده بودند، آزاد کرد. این امر باعث می شود که پادشاه داهومی قزو برای جنگی همه جانبه با اویو آماده شود. Nanisca شروع به آموزش نسل جدیدی از جنگجویان می کند تا به Agojie بپیوندند تا از پادشاهی محافظت کنند. از جمله این جنگجویان، ناوی، دختری با اراده است که پس از امتناع از ازدواج با مردانی که او را کتک می زدند، توسط پدرش به پادشاه پیشنهاد شد. ناوی با ایزوگی، آگوجی کهنه کار دوست می شود. او همچنین به نانیسکا نشان می دهد که به فرزندخواندگی گرفته شده است و یک خال مادرزادی روی شانه چپش نشان می دهد که نانیسکا را شوکه می کند.

زیرنویس فیلم زن پادشاه ۲۰۲۲ تاجران برده سفید به رهبری سانتو فریرا و همراهی مالک نیمه داهومی به عنوان بخشی از اتحاد با اویو به رهبری ژنرال اوبا آده وارد آفریقا می شوند. نووی در حالی که مالک در حال غسل است با مالک روبرو می شود و آن دو با هم دوست می شوند. مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی از آموزش برای تبدیل شدن به یک آگوجی تمام عیار، ناوی به صورت مخفیانه با مالک صحبت می کند و متوجه می شود که اویو قصد حمله دارد. او این موضوع را به نانیسکا گزارش می دهد که او را به خاطر بی پروایی اش توصیه می کند. نانیسکا فاش می کند که در جوانی توسط اوبا اسیر شده، مورد تجاوز جنسی قرار گرفته و باردار شده است. نانیسکا پس از به دنیا آوردن یک دختر، یک دندان کوسه را در شانه چپ خود فرو کرد و سپس او را به دنیا آورد. نانیسکا به ناوی کمک می کند تا دندان را بکشد و تأیید کند که او دختر بیولوژیکی او است.

دانلود زیرنویس فیلم پادشاه زن ۲۰۲۲ نانیسکا آگوجی را در حمله به اویو رهبری می کند. حمله موفقیت آمیز است، اما اوبا می گریزد و ناوی و ایزوگی دستگیر می شوند. یکی از آگوجی های اسیر شده می لغزد و سرنوشت بقیه را به نانیسکا گزارش می دهد. گیزو آماده می شود تا عنوان زن پادشاه، شریک و همتای خود در حکومت داهومی را به نانیسکا اعطا کند، اما از دادن مجوز ماموریت نجات برای آگوجی اسیر امتناع می کند. در همین حین، ایزوگی در تلاشی برای فرار کشته می شود و مالیک برای محافظت از او ناوی را می خرد. نانیسکا از دستورات سرپیچی می کند و با گروهی از جنگجویان همفکر برای نجات اسیران به راه می افتد. هرج و مرج به Nawi اجازه می دهد تا فرار کند و دوباره به Nanisca بپیوندد. مالیک چندین برده دیگر را که فریرا را غرق می کنند آزاد می کند و نانیسکا اوبا را در یک نبرد می کشد. آگوجی پیروز به داهومی باز می گردد، جایی که گزو به طور خصوصی و مختصر به نانیسکا به خاطر نافرمانی از او قبل از تاج گذاری به عنوان پادشاه زن توصیه می کند. پس از جشن ها، نانیسکا و ناوی خصوصی رابطه خانوادگی خود را تایید می کنند.

زیرنویس The Woman King 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم پادشاه زن ۲۰۲۲ از ۱۷ اکتبر ۲۰۲۲، زن پادشاه ۶۰.۱ میلیون دلار در ایالات متحده و کانادا، و ۲۶.۸ میلیون دلار در سایر مناطق، برای مجموع ۷۶.۹ میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورده است.

در ایالات متحده و کانادا، The Woman King در آخر هفته افتتاحیه خود حدود ۱۲ میلیون دلار پیش بینی شده بود، با برخی استودیوها تخمین زده می شود که تا ۱۶ میلیون دلار برسد. این فیلم در روز اول اکران ۶.۸ میلیون دلار فروش داشت که ۱.۷ میلیون دلار از پیش نمایش های پنجشنبه شب بود. این فیلم بیش از حد اجرا شد و با ۱۹.۰۵ میلیون دلار از ۳۷۶۵ سینما به فروش رسید و در صدر باکس آفیس قرار گرفت. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط ​​کمیاب «A+» را در مقیاس A+ تا F دادند، در حالی که آن‌ها در PostTrak امتیاز کلی ۹۵ درصد مثبت را به فیلم دادند. از مخاطبان آخر هفته افتتاحیه، ۶۰ درصد زن، ۵۸ درصد بالای ۳۵ سال و ۵۹ درصد آفریقایی-آمریکایی بودند. در آخر هفته دوم، فیلم ۱۱.۱ میلیون دلار (کاهش ۴۲ درصدی) به دست آورد و پس از فیلم تازه وارد نگران نباش عزیزم، به پایان رسید. در سومین آخر هفته، فیلم ۶.۸ میلیون دلار فروش کرد و سوم شد.

دانلود زیرنویس فیلم زن پادشاه 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس پادشاه زن ۲۰۲۲ نقدهای مثبتی از سوی منتقدان برای اجرای بازیگران دریافت کرد، از جمله نقش اصلی ویولا دیویس و اجرای فراکسیون سوسو مبدو، و رقص اکشن آن، در حالی که برخی ناامیدی در فیلمنامه بیان شد. در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۹۴ درصد از ۲۱۵ نقد منتقد، با میانگین امتیاز ۷.۸/۱۰ مثبت هستند. متاکریتیک، که از میانگین وزنی استفاده می‌کند، بر اساس ۵۱ منتقد، امتیاز ۷۶ از ۱۰۰ را به فیلم اختصاص داد که نشان‌دهنده «بررسی‌های عموماً مطلوب» است.

Lovia Gyarkye از هالیوود ریپورتر نوشت: “یک حماسه خشنود کننده – با زنان سیاهپوست به شجاع دل فکر کنید.” رابرت دانیلز در RogerEbert.com گفت: “وقتی The Woman King کار می کند، بسیار باشکوه است… بزرگی و هیبت. این فیلم الهام‌بخش حماسه‌هایی مانند Gladiator و Braveheart هستند.» کیت اربلند از IndieWire گفت: «یک زمان جهنمی در سینما، موضوعی به ظاهر «توضیح» با جذابیت عالی، نوعی جنگ سنگین. ویژگی‌ای که احتمالاً باعث ایجاد خنده‌ها و فریادهای زیادی خواهد شد.” “این یک فیلم پاپ کورن پاشیده با وجدان اجتماعی است.”

زیرنویس زن پادشاه ۲۰۲۲ جیمی برادناک از Black Girl Nerds اجرای ویولا دیویس را بهترین حرفه ای نامید.  Gyarkye گفت: “بازیگر برنده اسکار، که به دلیل کندوکاو در روان شخصیت هایش شناخته شده است، به سطح چشمگیری از عمق احساسی و ظرافت به عنوان Nanisca دسترسی دارد. کریس بامبری از JoBlo نوشت: “شدت خام او توسط یک هیکل تازه جک شده پشتیبانی می شود که او را به یک قهرمان اکشن با ابهت تبدیل می کند. او در صحنه‌های اکشن متعدد عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد.” سوسو امبادو، که توسط چندین منتقد او را “ستاره‌ی شکست” می‌نامیدند؛ تیم گریرسون در Screen International گفت که او “تقریباً نمایش را می‌دزدد” با یک “اجرای حمایتی استثنایی”.

زیرنویس فیلم زن پادشاه 2022 - بلو سابتایتل

جیمز گفت که بازنمایی تاریخ و فرهنگ «در لحظات قهرمانانه‌اش به فانتزی متمایل است، اما ریشه در حقیقت درباره جنگ، بی‌رحمی و آزادی دارد». با چالش‌های ترجمه تاریخ برای صفحه نمایش و ایجاد یک رشته ژئوپلیتیک منسجم.» روبن بارون از Looper.com نوشت: «پادشاه زن ۸/۱۰ برای ارزش سرگرمی و ۴/۱۰ برای نحوه برخورد با آن است. تاریخ.” در جنبه تماشایی، منتقدان گفتند که فیلم‌های اکشن بیشتری مانند The Woman King می‌خواهند. اربلند گفت: “اگر یک فیلم پرفروش هالیوود در سال ۲۰۲۲ اینگونه است، آن را بیاورید. همه آنها را بیاورید.” نقطه ای که در آن چنین فیلمی پیشگام نیست، اما ما اینجا هستیم.»

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.