تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 آبان 1401 - 10:17
40 بازدید
کد خبر : 203976

دانلود زیرنویس فیلم The Trap 1966 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Trap 1966 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Trap 1966 زیرنویس فیلم وسترن تله به کارگردانی سیدنی هایرز است که در سال ۱۹۶۶ منتشر شد. الیور رید و ریتا توشینگهام که در بیابان استان بریتیش کلمبیا در کانادا فیلمبرداری شده است، در این داستان عاشقانه غیرعادی درباره یک تله‌گیر خشن و یک دختر یتیم لال بازی می‌کنند. موسیقی متن

دانلود زیرنویس فیلم The Trap 1966 زیرنویس فیلم وسترن تله به کارگردانی سیدنی هایرز است که در سال ۱۹۶۶ منتشر شد. الیور رید و ریتا توشینگهام که در بیابان استان بریتیش کلمبیا در کانادا فیلمبرداری شده است، در این داستان عاشقانه غیرعادی درباره یک تله‌گیر خشن و یک دختر یتیم لال بازی می‌کنند. موسیقی متن توسط ران گودوین ساخته شده است و موضوع اصلی (عناوین اصلی به دام) به عنوان موسیقی عنوانی که توسط BBC برای پوشش ماراتن لندن استفاده می شود، آشناست.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Trap 1966 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Trap 1966 ژان لا بیته (الیور رید)، دامدار فرانسوی-کانادایی خز، قایق رانی خود را در آب وحشی به سمت شهرک می‌چرخاند تا باری از خز را بفروشد. در شهرک، یک قایق بخار در حال فرود است و تاجر و فرزند خوانده اش ایو (ریتا توشینگهام) برای آوردن پست و کالاهای مصرفی به بندر می رسند. تاجر به حوا توضیح می‌دهد که کشتی «پرندگان زندان را از شرق می‌آورد» و «شوهرهای آینده‌شان آنها را نجات داده و جریمه‌ها و معابرشان را با تضمین ازدواج پرداخته‌اند». بعداً کاپیتان یکی از آن زنان را به حراج می گذارد زیرا شوهر آینده اش در این بین مرده است. ژان لا بیته تصمیم می گیرد از شانس خود برای خرید همسر استفاده کند اما پیشنهاد خود را خیلی دیر انجام می دهد.

دو بومی آمریکایی، Yellow Dog و No Name به تاجر گفته اند که لا بیته مرده است. تاجر که به شدت بدهکار است، پولی را که به لا بیته بدهکار است خرج کرده است، به طوری که وقتی لا بیته برای دریافت حقوق خود تماس می گیرد، تاجر مجبور است از پس انداز خود استفاده کند، که به خشم همسرش می رسد. روز بعد، همسر تاجر برای جبران از دست دادن پس‌اندازش، از فرصت استفاده می‌کند و فرزند خوانده‌اش را هزار دلار به تله‌گیر ساده‌اندیش و خشن تقدیم می‌کند. او ویژگی های دختر خجالتی را می ستاید و توضیح می دهد که ناتوانی او در صحبت کردن ناشی از شوکی است که وقتی چندین سال پیش مجبور شد شاهد کشته شدن وحشیانه والدینش باشد، متحمل شده است.

دانلود زیرنویس فیلم تله ۱۹۶۶ لا بیته در نهایت با خرید دختر لال موافقت می کند و او را برخلاف میل خود به بیابان بریتیش کلمبیا می برد. در اینجا این زوج عجیب و غریب رابطه دشواری را آغاز می کنند که مشخصه آن بی اعتمادی و ترس و نفرت حوا از تله گیر است. حوا به شدت پیشرفت های تله گیر خشن را رد می کند. لا بیته او را برای شکار می برد و او را با زیبایی و خطرات بیابان آشنا می کند اما در اینجا نیز نمی تواند اعتماد او را جلب کند. حوا با چاقو از خود در برابر پیشروی های او دفاع می کند.

زیرنویس فیلم The Trap 1966 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Trap 1966 یک روز، لا بیته، هنگام بررسی تله هایش برای حیوانات صید شده، توسط یک گربه پشمالو تهدید می شود. او به گربه شلیک می کند اما ناخواسته پایش را در تله خرس خودش می گیرد. او که به شدت مجروح شده است، سعی می کند خود را به کلبه اش که توسط گرگ های گرسنه شکار شده است، بکشاند. حوا در کابین منتظر است و صدای زوزه گرگ هایی را می شنود که به کلبه نزدیک می شوند. او اسلحه ای به دست می گیرد و به جستجوی لا بیته می رود. آنها با هم می توانند از شر گله گرگ خلاص شوند. پایین پای چپ لا بیته شکسته است، بنابراین او از حوا می‌خواهد که پزشک را از دهکده هندی بعدی، در یک سفر دو روزه بیاورد. زمستان کانادا از قبل فرا رسیده است، بنابراین ایو کفش های برفی خود را می پوشد و یک پیاده روی طولانی و طاقت فرسا را ​​بر فراز تپه های پوشیده از برف آغاز می کند. او در نهایت به روستا می رسد و آن را متروکه می یابد.

حوا که با دست خالی برمی گردد، لا بیته را می یابد که از سپسیس (مسمومیت خون) رنج می برد. او که زمانی برای از دست دادن ندارد، از دختر وحشت زده می خواهد که بلافاصله پای مسموم خود را با استفاده از تبر قطع کند. بعد از اینکه لا بیته با خوردن آخرین قطره رم خود را مبهوت کرد، حوا طبق دستور عمل می کند و بیمارش فوراً از درد بیهوش می شود. حوا از تله‌گذار پرستاری می‌کند و به ناچار به تنهایی شکار را یاد می‌گیرد و می‌تواند زندگی زن و شوهر را تامین کند. در نهایت، پس از اینکه لا بیته یاد می گیرد به او بگوید “لطفا” و سپس از او برای نجات جانش تشکر می کند و اعلام می کند که نمی تواند بدون او زندگی کند، آنها صمیمی می شوند.

زیرنویس The Trap 1966 - بلو سابتایتل

صبح روز بعد، به نظر می رسد که حوا از تصمیم خود پشیمان شده است و در حالی که تفنگی در دست دارد به سمت لا بیته که عصبانی و گیج شده او را تا رودخانه دنبال می کند، کابین را ترک می کند. حوا با قایق رانی خود فرار می‌کند و لا بیته را در کم عمق می‌چرخاند. سفر او پرفراز و نشیب است و او از قایق رانی در تند آب های سفید پرتاب می شود. قایق رانی خالی توسط آمریکایی های بومی پیدا می شود و ایو نجات می یابد و به محله ای که سایر سفیدپوستان در آن زندگی می کنند برده می شود. اگرچه خوش آمدید، اما او یک خارجی باقی می ماند. به بیننده گفته می شود که او دو ماه در رختخواب ماند و فرزندی را که در حال حمل بود از دست داد. مهاجران برای او ازدواجی با مردی ترتیب داده اند که در اوایل فیلم با او معاشقه می کرد. با این حال حوا خوشحال به نظر نمی رسد.

زیرنویس فیلم تله ۱۹۶۶ در روز ازدواج، “خواهر” و مادر رضاعی او لباس او را می پوشند در حالی که “خواهر” می خواهد بداند او چگونه در طبیعت زندگی می کرده و آیا لا بیته را کشته است یا خیر. ایو بالاخره دوباره فرار می کند تا به مردی که عاشقش شده، ژان لا بیته بازگردد. او به ساحل رودخانه می رسد و لا بیته به آرامی صورت او را لمس می کند، سپس با گفتن به او که خانه را تمیز کند به خانه او خوش آمد گفت! حوا لبخند می زند. در صحنه آخر، او در آستانه در می ایستد و لا بیته را تماشا می کند که در حال آواز خواندن یک آهنگ در جنگل است. حوا چوب را خرد می کند و به داخل کابین می برد.

زیرنویس فیلم تله 1966 - بلو سابتایتل

زیرنویس تله ۱۹۶۶ فیلمبرداری در پاییز ۱۹۶۵ در استودیو پانوراما در غرب ونکوور انجام شد (این یکی از اولین فیلم هایی بود که در آنجا فیلمبرداری شد). در سال ۱۹۶۶ در اسکاتلند از سر گرفته شد.

آهنگی از موسیقی گودوین برای این فیلم هر سال به عنوان آهنگ تم برای پوشش زنده ماراتن لندن توسط بی‌بی‌سی که توسط ارکستر سمفونیک بورنموث اجرا می‌شود، استفاده می‌شود.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.