تاریخ انتشار : دوشنبه 14 آذر 1401 - 15:13
48 بازدید
کد خبر : 205530

دانلود زیرنویس فیلم The Southerner 1945 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Southerner 1945 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Southerner 1945 زیرنویس فیلم جنوبی یک فیلم درام آمریکایی محصول ۱۹۴۵ به کارگردانی ژان رنوار و بر اساس رمان سال ۱۹۴۱ پاییز را در دستان خود نگه دارید نوشته جورج سشنز پری است. این فیلم نامزد اسکار بهترین کارگردانی (تنها نامزدی اسکار دریافت شده توسط رنوار)، موسیقی اصلی و صدا شد.

دانلود زیرنویس فیلم The Southerner 1945 زیرنویس فیلم جنوبی یک فیلم درام آمریکایی محصول ۱۹۴۵ به کارگردانی ژان رنوار و بر اساس رمان سال ۱۹۴۱ پاییز را در دستان خود نگه دارید نوشته جورج سشنز پری است. این فیلم نامزد اسکار بهترین کارگردانی (تنها نامزدی اسکار دریافت شده توسط رنوار)، موسیقی اصلی و صدا شد. رنوار توسط هیئت ملی بازبینی به عنوان بهترین کارگردان انتخاب شد، که این فیلم را نیز به عنوان سومین بهترین کارگردان سال ۱۹۴۵ معرفی کرد. این فیلم سختی های یک خانواده فقیر را به تصویر می کشد که در اوایل دهه ۱۹۴۰ برای ایجاد یک مزرعه پنبه در تگزاس تلاش می کنند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Southerner 1945 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Southerner 1945 فیلم با یک کشاورز تگزاسی به نام سام تاکر شروع می‌شود که در کنار همسرش نونا و عموی سالخورده‌اش پیت، در یک مزرعه آفتاب‌پز پنبه می‌چیند. پیت به طور ناگهانی به دلیل گرمای شدید و چیزی که او به عنوان “قلب پیر لعنتی من” سرزنش می کند، سقوط می کند. قبل از اینکه بمیرد به برادرزاده اش می گوید: “برای خودت کار کن، محصول خودت را پرورش بده.” سام به توصیه عمویش توجه می کند، بنابراین نونا، فرزندانشان دیزی و جوت، “بزرگ” و او اردوگاه مهاجران را ترک می کنند و برای کار در یک مزرعه اجاره ای خالی ۶۸ هکتاری با کمی بیشتر از دو قاطر، یک گاوآهن دست دوم، شروع می شوند. و مقداری پنبه دانه و کود. زمینی که خانواده اجاره می کند فقط شامل یک کلبه در حال فساد و یک چاه خشک است. سام که نیاز فوری به آب آشامیدنی دارد، از یک کشاورز همسایه به نام هنری دیورز دیدن می کند که با اکراه به تاکرها اجازه می دهد تا آب را از چاه او تقسیم کنند.

سم و خانواده‌اش در اولین زمستان خود در مزرعه تقریباً یخ می‌زنند و گرسنه می‌مانند و عمدتاً با رژیم غذایی محدودی از اپوسوم‌ها، راکون‌ها و دیگر بازی‌های کوچکی که او قادر به شلیک آنها است زنده می‌مانند. با فرا رسیدن بهار، جوت به بیماری “بیماری بهاری” مبتلا می شود. پزشک شهر به نونا می گوید که پسر برای زنده ماندن به غذاهای متنوع و غنی از ویتامین از جمله سبزیجات، میوه ها و شیر نیاز دارد. تاکرها بلافاصله یک باغ می کارند، اما رشد محصول آن زمان می برد. وعده های روزانه شیر باعث تسکین به موقع جوت رنجور می شود، اما خانواده قادر به خرید یا حتی اجاره یک گاو نیستند.

دانلود زیرنویس فیلم جنوبی ۱۹۴۵ دوست سام، تیم، به او کمک می کند تا شغلی در کارخانه پیدا کند که با دستمزد جذاب هفت دلار در روز می پردازد، اما سم همچنان مصمم است که به عنوان یک کشاورز موفق شود. به زودی، دعای خانواده مستجاب می شود که هارمی، صاحب فروشگاه عمومی محلی، و تیم با یک گاو شیری که دیزی جوان آن را «عمو والتر» می نامد، با کامیون تخت خواب هارمی می رسند. محصول پنبه خانواده و باغ سبزیجات مورد نیاز آنها در نهایت شروع به شکوفایی کرد. در همین حال، دیورز تلخ و برادرزاده عجیبش فینلی نقشه می کشند تا تاکرها را خراب کنند تا دیورز بتواند مزرعه مستاجر را با قیمت ارزان تری از صاحبش بخرد.

زیرنویس فیلم The Southerner 1945 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Southerner 1945 پس از اینکه فینلی باغ تاکرها را ویران می کند، سم در مزرعه خود با دیورز روبرو می شود. در آنجا، دیورس، مسلح به چاقو، اعلام می‌کند که دیگر از آب چاه خود شریک نخواهد شد، در نتیجه این دو مرد با هم درگیر شدند. سم می رود و دیورز تفنگی به دست می آورد و به دنبال او می رود. به زودی، او سم را در رودخانه مجاور پیدا می کند که در حال کشیدن یک نخ ماهیگیری است که “مداد سربی” را روی آن قلاب کرده است. در ازای ماهی و حق لاف زدن که او بود که آن را صید کرد، دیورز موافقت می کند که باغش را به سام بدهد و به او اجازه دهد تا به چاهش ادامه دهد، معامله ای که عملاً به مشکل بین دو خانواده پایان می دهد.

زیرنویس فیلم جنوبی ۱۹۴۵ هارمی اکنون با مادر سام ازدواج می کند و یک مهمانی در فروشگاه عمومی او برای جشن عروسی برگزار می شود. به نظر می رسد زندگی سرانجام در آن مناسبت شادی بخش به تاکرها وعده واقعی داده است. متأسفانه، با پایان مهمانی، یک طوفان شدید باران به راه می افتد. روز بعد، خانواده به مزرعه خود باز می گردند، جایی که باد شدید و سیل تمام محصول پنبه آنها را خراب کرده و خانه آنها را ویران کرده است. سام که از ویرانی ناگهانی مبهوت شده است، به تیم اجازه می دهد تا او را همراهی کند و در جستجوی گاو گم شده خانواده باشد، گاو را که زنده است اما در رودخانه متورم در حال تقلا است. تیم تقریباً در آب عمیق غرق می شود، اما سام او را نجات می دهد. سام پس از اینکه دوستش را به محل امن می‌کشد، به او می‌گوید که کشاورزی را رها می‌کند و اکنون حاضر است در کارخانه مشغول به کار شود. با این حال، پس از بازگشت به مزرعه کتک خورده، او پس از دیدن مقاومت همسر و مادربزرگش که مشغول تمیز کردن خانه باقی مانده و عزم خود برای شروع دوباره هستند، در تصمیم خود تجدید نظر می کند. فیلم با سام و نونا، ماه‌ها پس از سیل، با هم در زمینی تازه شخم‌خورده ایستاده‌اند و برای فصلی جدید و محصولی جدید آماده می‌شوند، به پایان می‌رسد.

زیرنویس The Southerner 1945 - بلو سابتایتل

زیرنویس جنوبی ۱۹۴۵ “زاویه” توصیه شده توسط Boxoffice برای جذب حتی علاقه مندان به ماهیگیری به The Southerner به صحنه های فیلم مربوط می شود که در آن گربه ماهی به قدری بزرگ است که “سبیل های چانه مانند مدادهای سربی” دارد. بعداً در داستان، وقتی سم تاکر واقعاً «مداد سربی» را می‌گیرد، اندازه بزرگ آن ثابت می‌کند که توصیف قبلی فینلی یا «هوپر» مشکوک در مورد ماهی اغراق آمیز نبوده است. باکس آفیس همچنین به صاحبان تئاتر «خطوط جلب» یا عبارات تبلیغاتی داد تا در خیمه های خود استفاده کنند و به روزنامه ها و ایستگاه های رادیویی محلی بفرستند تا The Southerner را تبلیغ کنند. علاوه بر «در زندگی او [سام تاکر] دو عشق وجود داشت – خانواده و مزرعه‌اش»، یکی دیگر از مواردی که باکس آفیس برای بهره‌برداری از زاویه ماهیگیری ارائه داد، اگرچه گمراه‌کننده بود، «چیزها از بد به قطعات تبدیل شدند… تا اینکه شانس ماهیگیر یک دشمن را به دوست تبدیل کرد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.