تاریخ انتشار : دوشنبه 16 آبان 1401 - 12:02
39 بازدید
کد خبر : 204216

دانلود زیرنویس فیلم The Lost King 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Lost King 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Lost King 2022 زیرنویس فیلم شاه گمشده یک فیلم کمدی-درام بریتانیایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی استیون فریرز و نویسندگی استیو کوگان و جف پوپ است. این یک داستان تخیلی از فیلیپا لنگلی است، زنی که جستجو برای یافتن بقایای پادشاه ریچارد سوم را در زیر یک پارکینگ در لستر آغاز

دانلود زیرنویس فیلم The Lost King 2022 زیرنویس فیلم شاه گمشده یک فیلم کمدی-درام بریتانیایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی استیون فریرز و نویسندگی استیو کوگان و جف پوپ است. این یک داستان تخیلی از فیلیپا لنگلی است، زنی که جستجو برای یافتن بقایای پادشاه ریچارد سوم را در زیر یک پارکینگ در لستر آغاز کرد. در این فیلم سالی هاوکینز، کوگان و هری لوید بازی می کنند. این فیلم توسط Pathé، Baby Cow Productions، BBC Film  و Ingenious Media تولید شد و توسط Pathé در فرانسه و سوئیس به عنوان یک توزیع کننده مستقل و در بریتانیا از طریق Warner Bros. Pictures توزیع شد. این فیلم در ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۲ در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو به نمایش درآمد و در ۷ اکتبر ۲۰۲۲ در بریتانیا اکران شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Lost King 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Lost King 2022 در نوامبر ۲۰۲۰، اعلام شد که استفن فریرز قرار است کارگردانی این فیلم را بر اساس فیلمنامه ای توسط استیو کوگان و جف پوپ انجام دهد. کوگان در این فیلم همبازی خواهد بود. در مارس ۲۰۲۱، اعلام شد که سالی هاوکینز به عنوان مورخ آماتور فیلیپا لنگلی به بازیگران پیوسته است. عکاسی اصلی در آوریل همان سال آغاز شد و در مکان‌های مختلفی در منطقه ادینبورگ از جمله مورنینگ‌ساید و نیوتن‌گرنج انجام شد.

در ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۲، اعلام شد که شاه گمشده اولین نمایش جهانی خود را در چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم تورنتو خواهد داشت و در ۷ اکتبر ۲۰۲۲ در سینماهای بریتانیا اکران می شود. IFC Films حق پخش فیلم را در ایالات متحده به دست آورده است.

The Lost King در ۷ نوامبر ۲۰۲۲ در فروشگاه‌های دانلود دیجیتال منتشر شد و بعداً از ۱۲ دسامبر ۲۰۲۲ توسط Pathé از طریق Warner Bros. Home Entertainment به صورت DVD و Blu-ray در دسترس خواهد بود.

دانلود زیرنویس فیلم شاه گمشده ۲۰۲۲ بر اساس تریلر، برخی از باستان شناسان اصلی درگیر در داستان احساس نمی کردند که ارائه فیلم به عنوان “داستان واقعی” درست است، و مشارکت آنها را کمتر نشان می داد، و بیش از حد ورودی مالی لانگلی به پروژه را نشان می داد. . لنگلی ادعا می کند که باستان شناسان برای یافتن بقایای ریچارد سوم اعتبار ناروایی را قائل بودند، زیرا او جستجو را رهبری کرده بود، بودجه حفاری را جمع آوری کرده و باستان شناسان را مأمور کرده بود. پس از اولین نمایش فیلم در بریتانیا، دانشگاه لستر بیانیه ای مطبوعاتی منتشر کرد که شامل چکیده زیر است:

زیرنویس فیلم The Lost King 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Lost King 2022 ما در طول پروژه از نزدیک با فیلیپا لنگلی کار کردیم، و او توسط دانشگاه کنار گذاشته نشد. در واقع، او بخشی از پانل مصاحبه تیم برای هر کنفرانس مطبوعاتی مرتبط با پادشاه بود.

مکان پیشنهادی بقایای پادشاه قبل از مداخله فیلیپا اطلاعات عمومی بود، با این حال [sic]، ما می دانیم که او نیروی محرکه مثبت در پس تصمیم گیری برای حفاری برای ریچارد سوم بود.

برخلاف بیانیه گمراه‌کننده رسانه‌ای که توسط دانشگاه منتشر شد، من از این که دانشگاه به اشتباه اعتبار من را برای رهبری جستجو برای بقایای پادشاه می‌گرفت، احساس می‌کردم در حاشیه هستم (و همچنان در حاشیه هستم). تنها کنفرانس مطبوعاتی که اهمیت داشت، کنفرانسی بود که در ۴ فوریه ۲۰۱۳ برای تأیید اینکه بقایای بقایای ریچارد سوم است. آن کنفرانس همان کنفرانسی بود که رسانه های جهان در آن حضور داشتند. من از طرف دانشگاه دعوت نشدم که در میزگردی که با خبرنگاران روبرو بود بنشینم و دانشگاه به اشتباه خود را به عنوان رهبری جستجویی که من سفارش داده بودم و هزینه آن را پرداخت کرده بودم معرفی کرد. درست است که دانشگاه از من برای سخنرانی در کنفرانس دعوت کرد، اما به عنوان سیزدهمین سخنران از ۱۳ سخنران، مدت ها پس از پایان یافتن اخبار زنده تلویزیونی.

زیرنویس فیلم شاه گمشده ۲۰۲۲ در مورد مکان کلی محوطه وسیع گریفریرز – جایی که برخی (نه همه) معتقد بودند ممکن است ریچارد سوم دفن شود – بله، این مشخص بود، اما هیچ کس از طرح ساختمان ها و در نتیجه محل خود کلیسای گریفریرز (و بنابراین جسد) اطلاع نداشت. از پادشاه) ممکن است (اگر او در رودخانه سوار نبود، همانطور که اکثر مورخان برجسته آن زمان معتقد بودند). تنها از طریق شهود و تحقیقات من، منطقه دقیقی که حفاری باید در آن انجام شود، شناسایی شد. در عرض چند ساعت از شروع حفاری، بقایای پادشاه آشکار شد. اگر دانشگاه (و سایرین) دقیقاً می دانستند کجا باید حفاری کنند، چرا قبلاً این کار را نکرده بودند؟

زیرنویس The Lost King 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس شاه گمشده ۲۰۲۲ در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۶۹٪ از ۳۴ نظر مثبت هستند، با میانگین امتیاز ۵.۹/۱۰. اجماع منتقدان سایت می‌گوید: «فیلم در مقایسه با داستان واقعی واقعی که دراماتیزه می‌کند، به طرز عجیبی بی‌تفاوت است، اما بازی سالی هاوکینز، شاه گمشده را از احساس ناامیدی سلطنتی نجات می‌دهد.»  Metacritic، که از میانگین وزنی استفاده می‌کند. بر اساس ۱۳ منتقد، امتیاز ۵۸ از ۱۰۰ را به خود اختصاص داد که نشان دهنده “بررسی های مختلط یا متوسط” است. عملکرد هاوکینز با تحسین منتقدان روبرو شده است. بررسی چهار ستاره ایونینگ استاندارد بیان کرد: «سالی هاوکینز شایسته اسکار است». به همین ترتیب، Heat  و iNews  چهار ستاره از پنج ستاره را به فیلم دادند، که دومی بیان کرد: «کوگان شگفت‌انگیز است». پیتر برادشاو از گاردین به فیلم دو ستاره از پنج ستاره داد و در مورد ماهیت «ناهموار» فیلمنامه و اینکه صحنه‌های ریچارد سوم «فیلم را عجیب و غریب و بی‌آرام می‌سازد» نظر داد، در حالی که این صحنه‌ها در فیلم متیو مک میلان مورد تحسین قرار گرفتند. نقد چهار ستاره برای The Upcoming، برای آغشته به فیلم “با یک جذابیت غیرمنتظره”، توصیف فیلم به عنوان “یک  که توسط بازی هاوکینز رهبری می شود، و توسط مهارت هنر فریرز هدایت می شود”. کوین ماهر از تایمز نیز به فیلم دو ستاره داد و گفت: “پادشاه گمشده به طرز عجیبی کوچک است، با گروهی از شخصیت ها که اساساً مانند مرغ های دریایی در Finding Nemo فریاد می زنند: “مال من! مال من! “

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.