تاریخ انتشار : شنبه 5 آذر 1401 - 14:49
40 بازدید
کد خبر : 205080

دانلود زیرنویس فیلم Prince 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Prince 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Prince 2022 زیرنویس فیلم هندی شاهزاده یک فیلم کمدی عاشقانه محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی Anudeep KV است که توسط Suniel Narang، D. Suresh Babu، Pushkar Ram Mohan Rao تحت پرچم‌های Sree Venkateswara Cinemas و Suresh Productions تهیه شده است. سیواکارتیکیان، ماریا ریابوشاپکا و ساتیاراج در این فیلم بازی می کنند.

دانلود زیرنویس فیلم Prince 2022 زیرنویس فیلم هندی شاهزاده یک فیلم کمدی عاشقانه محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی Anudeep KV است که توسط Suniel Narang، D. Suresh Babu، Pushkar Ram Mohan Rao تحت پرچم‌های Sree Venkateswara Cinemas و Suresh Productions تهیه شده است. سیواکارتیکیان، ماریا ریابوشاپکا و ساتیاراج در این فیلم بازی می کنند. داستان درباره معلمی از پوندیچری است که عاشق یک معلم بریتانیایی از مدرسه خود می شود که مخالفت دیگران را در شهر به خود جلب می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Prince 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Prince 2022 عنبراسان معلم علوم اجتماعی دبیرستان در پوندیچری است. او مورد علاقه دانش آموزانش است زیرا معلمی بی مسئولیت و بی دغدغه بود که درس خواندن دانش آموزانش را در اولویت قرار نمی داد. این موضوع همیشه مدیر مدرسه را ناامید می کرد. انبو از خانواده ای ثروتمند و موفق آمد، پدرش اولاگاناتان است. اولاگاناتان در روستای خود، جایی که هنوز از کاست و مذهب استفاده می شود، این موضوع را کاملاً نادیده گرفت و روستاییان را تشویق کرد که از انجام این کارها دست بکشند. اولاگاناتان خجالت می کشد زیرا دخترش فرار کرد و با پسر عمویش (اولاگاناتان ازدواج بین خانواده را تایید نکرد) بدون رضایت او ازدواج کرد. او امیدوار است که انبو این مراحل را دنبال نکند و او را وادار به امضای سندی در این زمینه کند.

در همین حال، جسیکا، یک زن بریتانیایی متولد و بزرگ شده در هند، شغلی به عنوان معلم انگلیسی در همان مدرسه ای که انبو در آن کار می کند، پیدا می کند. انبو به او علاقه پیدا می کند و سعی می کند هر زمان که در اطرافش است خودنمایی کند. با این حال، پدرش ویلیامز می خواهد از خانه آنها نقل مکان کند و به انگلیس بازگردد. مالکیت او بر زمین توسط Bhoopathy به چالش کشیده شده است. Bhoopathy علیه ویلیامز تبعیض قائل می شود و بیان می کند که او یک هندی نیست در تلاش برای تصاحب اموال خود. ماهش شاگرد جسیکا نمره ۲۵/۶ می گیرد. مدیر مدرسه از جسیکا ناامید شده است، بنابراین انبو تصمیم گرفت به ماهش آموزش دهد. نمره ماهش به ۱۸/۲۵ ارتقا می یابد، جسیکا متوجه این موضوع می شود و علاقه ای به انبو پیدا می کند. انبو به عشق خود اعتراف می کند، در ابتدا او شک دارد، اما به زودی این احساسات را متقابلاً متقابل می کند. ویلیامز پرونده خود را به پلیس می برد، اما پرونده او پس گرفته می شود. انبو به پدر و مادرش در مورد جسیکا می گوید و جسیکا به ملاقات آنها می آید. او می گوید که اهل مستعمره فرانسه، کمبریج است. اولاگاناتان او را زنی خوب می یابد و آنبو و جسیکا خوشحال هستند.

دانلود زیرنویس فیلم شاهزاده ۲۰۲۲ انبو شروع به حمایت از پرونده ویلیامز می کند، با گفتن به بوپاتی برای توقف، اما ویلیامز هنوز آنبو را دوست ندارد (با این باور که او مانند همه سرخپوستان است و فقط تبعیض آمیز است). اولاگاناتان در تمام مدتی که جسیکا فرانسوی است معتقد بود، اما وقتی متوجه شد که او واقعا بریتانیایی است، رابطه آنبو و جسیکا را تایید نکرد. این عمدتا به این دلیل بود که پدربزرگ اولاگانتان، ولوچامی محترم، توسط بریتانیایی ها کشته شد. در یک میخانه، انبو و جسیکا تولد دوست انبو را جشن می گیرند. وقتی انگلیس هند را در مسابقه کریکت شکست می دهد، ناخواسته شروع به جشن می کنند، بوپاتی معتقد است که آنها شکست هند را جشن می گیرند. درگیری رخ می دهد و انبو به سر بوپاتی ضربه می زند که شروع به خونریزی می کند. ویلیامز این را می بیند و متوجه می شود که انبو متفاوت است و در واقع مرد خوبی است. او را برای شام دعوت می کند و انبو متوجه می شود که خانواده اش ۵۰ سال در هند زندگی کرده اند. هنگام وقوع جنگ جهانی دوم، مادربزرگ جسیکا به هند فرار کرده بود.

زیرنویس فیلم Prince 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Prince 2022 هر سال به اولاگانتان این افتخار داده می شود که پرچم هند را هر سال در ۱۵ اوت (روز استقلال هند) به اهتزاز درآورد. با این حال، امسال به دلیل اقدامات پسرش برای ضربه زدن به بوپاتی و حمایت از یک انگلیسی، او اجازه ندارد. اولاگانتان معتقد است که بوپاتی در واقع مالک زمین بود (او حقیقت را نمی دانست). اولاگاناتان عصبانی است و در کنار روستاییان در آستانه خانه ویلیامز منتظر می مانند. در آنجا با ویلیامز روبرو شد. ویلیامز می‌خواهد با اولاگانتان در خلوت صحبت کند، وقتی او سعی کرد اولاگاناتان را به خانه‌اش راهنمایی کند، روستاییان او را می‌کشیدند و اولاگانتان در گل و لای افتاد. اگرچه این تقصیر روستاییان بود، اما روستاییان شایعاتی را منتشر کردند که ویلیامز او را به گل و لای هل داد. این به زودی تبدیل به یک شورش شد و روستاییان در مقابل خانه ویلیامز جمع شدند و به خانه او سنگ پرتاب کردند.

زیرنویس فیلم شاهزاده ۲۰۲۲ ویلیامز چاره ای نداشت جز اینکه تمام خانواده اش را به انگلستان برگرداند. انبو و دوستانش شروع به مبارزه با روستاییان معترض می کنند، اما پلیس فراخوانده می شود و او را در کنار دوستانش می برند. او به مدت یک هفته از روستای خود تبعید می شود. جسیکا به خانه اولگانتان می‌رود و حقیقت را به او می‌گوید، او همچنین از طرف بریتانیایی‌هایی که بر هند حکومت می‌کردند عذرخواهی کرد. اولاگاناتان و همسرش برای جسیکا و خانواده اش احساس ترحم می کنند. قبل از اینکه انبو اخراج شود، سخنرانی می کند. او در نهایت می گوید میهن پرستی یا انسانیت. روستاییان به اشتباه خود پی می برند و به آنبو اجازه می دهند که دوباره وارد شود. همه آنها عذرخواهی می کنند و اولاگانتان از صمیم قلب از آنها برای بازگشت به دهکده استقبال می کند و قول می دهد که با احترام با آنها رفتار کند و همچنین عشق آنبو و جسیکا را می پذیرد.

زیرنویس Prince 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس شاهزاده ۲۰۲۲ این فیلم در ژانویه ۲۰۲۲ با عنوان کاری SK20 معرفی شد. این فیلم به کارگردانی Anudeep KV، توسط Suniel Narang، Suresh Babu D، Pushkar Ram Mohan Rao و به ترتیب زیر پرچم‌های سینماهای Sree Venkateshwara و Suresh Productions تهیه‌شده است.

حقوق دیجیتالی فیلم به دیزنی+ هاتستار و حقوق ماهواره ای فیلم به شبکه استار ایندیا فروخته شده است. این فیلم قرار است از ۲۵ نوامبر ۲۰۲۲ برای اولین بار در دیزنی + Hotstar نمایش داده شود.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.