تاریخ انتشار : دوشنبه 7 آذر 1401 - 17:02
50 بازدید
کد خبر : 205230

دانلود زیرنویس فیلم Jaws 1975 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Jaws 1975 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Jaws 1975 آرواره ها یک فیلم آمریکایی در ژانر هیجان انگیز به کارگردانی استیون اسپیلبرگ است که بر اساس رمانی به قلم پیتر بنچلی در سال ۱۹۷۴ ساخته شده است. روی شیدر در نقش رئیس پلیس مارتین برودی بازی می کند که با کمک یک زیست شناس دریایی (ریچارد دریفوس) و یک شکارچی

دانلود زیرنویس فیلم Jaws 1975 آرواره ها یک فیلم آمریکایی در ژانر هیجان انگیز به کارگردانی استیون اسپیلبرگ است که بر اساس رمانی به قلم پیتر بنچلی در سال ۱۹۷۴ ساخته شده است. روی شیدر در نقش رئیس پلیس مارتین برودی بازی می کند که با کمک یک زیست شناس دریایی (ریچارد دریفوس) و یک شکارچی کوسه حرفه ای (رابرت شاو)، یک کوسه سفید انسان خوار را شکار می کند که به ساحل نشینان در یک شهر تفریحی تابستانی حمله می کند. موری همیلتون نقش شهردار را بازی می‌کند و لورین گری نقش همسر برودی را بازی می‌کند. فیلمنامه به بنچلی، که اولین پیش نویس ها را نوشت، و بازیگر و نویسنده کارل گوتلیب، که فیلمنامه را در طول فیلمبرداری اصلی بازنویسی کرد، اعتبار دارد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Jaws 1975 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Jaws 1975 در شهر ساحلی نیوانگلند در جزیره آمیتی، یک زن جوان به نام کریسی واتکینز، یک روز عصر در طول یک مهمانی کنار ساحل در اقیانوس غوطه ور می شود. در حالی که او در حال قدم زدن در آب است، نیرویی نامحسوس به او حمله می کند و او را به زیر آب می کشد. روز بعد، بقایای جزئی او در ساحل پیدا می شود. پس از اینکه پزشک به این نتیجه رسید که او قربانی یک حمله کوسه شده است، رئیس پلیس مارتین برودی تصمیم می گیرد سواحل را ببندد، اما شهردار لری وان او را متقاعد می کند که در این مورد تجدید نظر کند، زیرا می ترسد اقتصاد تابستانی شهر ویران شود. پزشکی قانونی به طور آزمایشی با نظریه شهردار موافق است که کریسی در یک حادثه قایق سواری کشته شده است و برودی با اکراه نتیجه آنها را می پذیرد تا اینکه کوسه پسر جوانی به نام الکس کینتنر را در مقابل یک ساحل شلوغ می کشد. جایزه ای به کوسه داده می شود که باعث دیوانگی شکار کوسه آماتور می شود و ماهیگیر محلی عجیب و غریب و خشن کوسه حرفه ای سام کوینت خدمات خود را به قیمت ۱۰۰۰۰ دلار ارائه می دهد. در همین حال، مت هوپر، اقیانوس شناس مشاور، بقایای کریسی را بررسی می کند و تایید می کند که یک کوسه بزرگ غیرعادی او را کشته است.

وقتی ماهیگیران محلی یک کوسه ببری صید می کنند، شهردار اعلام می کند که ساحل امن است. خانم کینتنر، مادر الکس، با برودی روبرو می شود و او را مقصر مرگ پسرش می داند. هوپر شک دارد که کوسه ببری مسئول این حملات باشد و زمانی که پس از تشریح هیچ بقایای انسانی در داخل معده آن پیدا نشد، ظن او تایید می شود. هوپر و برودی در حین جستجوی آب های شبانه در قایق هوپر، یک کشتی نیمه غرق شده را پیدا می کنند. در زیر آب، هوپر دندان یک کوسه سفید بزرگ را از بدنه قایق بیرون می آورد، اما پس از کشف جسد جزئی ماهیگیر محلی بن گاردنر، با ترس آن را رها می کند. وان اظهارات برودی و هوپر مبنی بر اینکه یک کوسه سفید بزرگ باعث مرگ و میر شده است را رد می کند و از بستن سواحل امتناع می ورزد و فقط اقدامات احتیاطی را افزایش می دهد. در آخر هفته چهارم ژوئیه، گردشگران سواحل را جمع می کنند. به دنبال شوخی نوجوانان با یک کوسه قلابی، کوسه واقعی وارد تالاب مجاور می شود و یک قایقران را می کشد و باعث می شود که پسر بزرگ برودی، مایکل، شوکه شود. سپس برودی یک وان گناهکار را متقاعد می کند که فوراً کوینت را استخدام کند.

دانلود زیرنویس فیلم آرواره ها ۱۹۷۵ با وجود تنش بین کوینت و هوپر، آنها به همراه برودی در قایق کوینت، اورکا، برای شکار کوسه به راه افتادند. در حالی که برودی یک خط دوستی می گذارد، کوئینت منتظر فرصتی است تا کوسه را قلاب کند. وقتی کوسه ناگهان در پشت قایق ظاهر شد، کوینت، با تخمین اینکه ۲۵ فوت (۷.۶ متر) طول و ۳ تن (۳.۰ تن بلند؛ ۳.۳ تن کوتاه) وزن دارد، آن را با خطی که به یک بشکه شناور متصل است، زوبین می کند، اما می کشد. بشکه زیر آب و ناپدید می شود.

زیرنویس فیلم Jaws 1975 - بلو سابتایتل

زیرنویس Jaws 1975 در هنگام شب، کوئینت و هوپر در حالت مستی داستانهایی را در مورد زخم های مختلف خود رد و بدل می کنند و کوئینت فاش می کند که از حمله به USS Indianapolis جان سالم به در برده است. کوسه به طور غیرمنتظره ای برمی گردد، بدنه قایق را به هم می زند و برق را از کار می اندازد. مردان در طول شب کار می کنند و موتور را تعمیر می کنند. صبح، برودی سعی می کند با گارد ساحلی تماس بگیرد، اما کوینت، که وسواس زیادی برای کشتن کوسه بدون کمک خارجی پیدا کرده است، رادیو را در هم می زند. پس از یک تعقیب و گریز طولانی، کوینت با یک بشکه دیگر به کوسه هارپون می زند. این خط به شکاف‌های عقب بسته می‌شود، اما کوسه قایق را به عقب می‌کشد، عرشه را زیر آب می‌برد و محفظه موتور را پر می‌کند. کوینت آماده می شود تا خط را قطع کند تا از بیرون کشیدن تراشه جلوگیری کند، اما شکاف ها می شکند و بشکه ها را به کوسه متصل می کند. کوینت به سمت ساحل می رود تا کوسه را به داخل آب های کم عمق تر بکشد، اما او از موتور آسیب دیده بیش از حد مالیات می گیرد و از کار می افتد.

زیرنویس فیلم آرواره ها ۱۹۷۵ همانطور که اورکا به آرامی در حال غرق شدن است، این سه نفر رویکرد پرمخاطره تری را در پیش می گیرند. هوپر در یک قفس ضد کوسه وارد آب می شود و قصد دارد از طریق نیزه زیرپوستی به کوسه استریکنین تزریق کند. کوسه به قفس حمله می کند و باعث می شود هوپر نیزه را رها کند و غرق می شود. در حالی که کوسه در بقایای درهم قفس کوبیده می شود، هوپر موفق می شود به بستر دریا بگریزد. کوسه آزاد می شود و روی قایق می پرد و متعاقباً کوینت را می بلعد. برودی که در کشتی در حال غرق شدن به دام افتاده است، یک مخزن غواصی تحت فشار را به دهان کوسه می زند و به لانه کلاغ می رود. او با تفنگ کوینت به تانک شلیک می کند و با انفجار حاصل، کوسه را می کشد. هوپر دوباره ظاهر می شود و با برودی به جزیره آمیتی باز می گردد و به بشکه های باقی مانده می چسبد.

زیرنویس Jaws 1975 - بلو سابتایتل

زیرنویس آرواره ها ۱۹۷۵ یونیورسال ۱.۸ میلیون دلار برای بازاریابی Jaws خرج کرد که شامل ۷۰۰۰۰۰ دلار بی‌سابقه برای تبلیغات پخش تلویزیونی ملی شد. رعد و برق رسانه ای شامل حدود دوجین آگهی ۳۰ ثانیه ای بود که از ۱۸ ژوئن ۱۹۷۵ تا افتتاحیه فیلم هر شب از تلویزیون شبکه پربیننده پخش می شد. فراتر از آن، در توصیف محقق صنعت فیلم، سرل کوچبرگ، یونیورسال “یک طرح بسیار نوآورانه” را برای بازاریابی تصویر طراحی و هماهنگ کرد. در اوایل اکتبر ۱۹۷۴، زانوک، براون و بنچلی برای تبلیغ نسخه شومیز رمان و فیلم پیش رو، وارد مدار شوی تلویزیونی و رادیویی شدند. استودیو و ناشر Bantam بر روی لوگوی عنوانی توافق کردند که هم روی جلد شومیز و هم در تمام تبلیغات فیلم ظاهر شود. محورهای استراتژی بازاریابی مشترک، موضوع جان ویلیامز و تصویر پوستری بود که کوسه را به یک شناگر زن تنها نزدیک می‌کرد. پوستر بر اساس جلد جلد شومیز بود و همان هنرمند، کارمند Bantam راجر کاستل را داشت. آژانس تبلیغاتی Seiniger شش ماه را صرف طراحی پوستر کرد. مدیر تونی سینگر توضیح داد که “هر کاری که ما انجام دادیم، به اندازه کافی ترسناک به نظر نمی رسید”. Seiniger در نهایت تصمیم گرفت که “شما باید در واقع به زیر کوسه بروید تا بتوانید دندان های او را ببینید.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.