تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 آبان 1401 - 18:22
55 بازدید
کد خبر : 204322

دانلود زیرنویس فیلم Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles 1994 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles 1994 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles 1994 زیرنویس فیلم مصاحبه با خون آشام فیلمی آمریکایی در سبک گوتیک و ترسناک به کارگردانی نیل جردن است که بر اساس رمانی به همین نام در سال ۱۹۷۶ توسط آن رایس و با بازی تام کروز و برد پیت ساخته شده است. این فیلم

دانلود زیرنویس فیلم Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles 1994 زیرنویس فیلم مصاحبه با خون آشام فیلمی آمریکایی در سبک گوتیک و ترسناک به کارگردانی نیل جردن است که بر اساس رمانی به همین نام در سال ۱۹۷۶ توسط آن رایس و با بازی تام کروز و برد پیت ساخته شده است. این فیلم بر روی لستات (کروز) و لوئیس (پیت) تمرکز می کند، که با تبدیل لوئیس به خون آشام توسط لستات در سال ۱۷۹۱ شروع می شود. این فیلم به دوران با هم بودن آنها و تبدیل کلودیا (کرستن دانست) ده ساله به یک خون آشام می پردازد. این روایت با یک مصاحبه امروزی شکل می‌گیرد که در آن لوئیس داستان خود را برای یک خبرنگار سانفرانسیسکو تعریف می‌کند. بازیگران مکمل کریستین اسلیتر، آنتونیو باندراس و استفان ریا هستند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles 1994 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles 1994 در سانفرانسیسکوی امروزی، خبرنگار دانیل مولوی با لویی دو پونت دو لاک که ادعا می‌کند خون‌آشام است، مصاحبه می‌کند. لوئیز زندگی انسانی خود را به عنوان یک صاحب مزرعه ثروتمند در سال ۱۷۹۱ لوئیزیانای اسپانیا توصیف می کند. او که به دنبال مرگ همسر و فرزند متولد نشده خود ناامید شده است، یک شب در حالت مستی در اسکله نیواورلئان سرگردان می شود و توسط خون آشام لستات د لیونکور مورد حمله قرار می گیرد. لستات نارضایتی لوئیس از زندگی را حس می کند و پیشنهاد می کند که او را به یک خون آشام تبدیل کند. لویی می پذیرد، اما به سرعت پشیمان می شود. در حالی که لستات از شکار و کشتن انسان ها لذت می برد، لوئیس در مقابل غریزه خود برای کشتن مقاومت می کند، در عوض برای حفظ خود از خون حیوانات می نوشد.

دانلود زیرنویس فیلم مصاحبه با خون آشام ۱۹۹۴ سرانجام، در میان شیوع طاعون در نیواورلئان، لوئیس از دختر کوچکی تغذیه می کند که مادرش در طاعون مرده است. لستات برای ترغیب لوئیس به ماندن با او، دختر در حال مرگ، کلودیا، را به یک خون آشام تبدیل می کند. آنها با هم او را به عنوان یک دختر بزرگ می کنند. لوئیس عشق پدرانه ای به کلودیا دارد، در حالی که لستات او را خراب می کند و بیشتر به عنوان یک دانش آموز با او رفتار می کند و او را آموزش می دهد تا تبدیل به یک قاتل بی رحم شود. سی سال می گذرد و کلودیا از نظر روانی به بلوغ می رسد، اما از نظر ظاهری یک دختر کوچک باقی می ماند و لستات همچنان با او رفتار می کند. وقتی متوجه می‌شود که هرگز بزرگتر نمی‌شود یا زن بالغی نمی‌شود، از لستات عصبانی می‌شود و به لویی می‌گوید که باید او را ترک کنند. او لستات را فریب می دهد تا “خون مرده” پسران دوقلو را بنوشد که آنها را با مصرف بیش از حد با لاودانیوم که لستات را ضعیف می کند، کشت و سپس گلوی او را برید. اگرچه لوئیس شوکه و ناراحت است، اما به کلودیا کمک می کند جسد لستات را در باتلاق بیاندازد. آن‌ها هفته‌ها را صرف برنامه‌ریزی سفر به اروپا برای جستجوی خون‌آشام‌های دیگر می‌کنند، اما لستات در شب عزیمتشان پس از زنده ماندن از خون موجودات مرداب بازمی‌گردد. لستات به آنها حمله می کند، اما لوئیس او را به آتش می کشد و به آنها اجازه می دهد به کشتی خود فرار کنند و بروند.

 زیرنویس فیلم Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles 1994 - بلو سابتایتل

زیرنویس Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles 1994 لویی و کلودیا پس از سفر به اروپا و مدیترانه، اما هیچ خون آشام دیگری را پیدا نکردند، در سال ۱۸۷۰ در پاریس ساکن شدند. لویی به طور اتفاقی با خون آشام های سانتیاگو و آرماند روبرو می شود. آرماند لوئیس و کلودیا را به خانه خود دعوت می‌کند، تئاتر خون‌آشام‌ها، جایی که خون‌آشام‌ها نمایش‌های ترسناک تئاتری را برای انسان‌ها به نمایش می‌گذارند. سانتیاگو در راه خروج از تئاتر، ذهن لویی را می خواند و مشکوک می شود که لوئیس و کلودیا لستات را به قتل رسانده اند. آرماند به لویی هشدار می دهد که کلودیا را برای امنیت خودش بفرستد و لویی با آرماند می ماند تا معنای خون آشام بودن را بداند. کلودیا از لویی می خواهد که یک زن انسان به نام مادلین را به یک خون آشام تبدیل کند تا محافظ و همراه جدید او باشد و او با اکراه موافقت می کند. اندکی پس از آن، خون آشام های پاریسی هر سه آنها را می ربایند و آنها را به خاطر قتل لستات مجازات می کنند، لویی را در تابوت زندانی می کنند و کلودیا و مادلین را در اتاقکی به دام می اندازند، جایی که نور خورشید آنها را به خاکستر می سوزاند. آرماند هیچ کاری برای جلوگیری از این امر انجام نمی دهد، اما روز بعد لویی را آزاد می کند. لویی به دنبال انتقام در سپیده دم به تئاتر باز می گردد و آن را به آتش می کشد و تمام خون آشام ها از جمله سانتیاگو را می کشد. آرماند به موقع می رسد تا به لویی کمک کند تا از طلوع آفتاب فرار کند و دوباره به او مکانی در کنارش پیشنهاد می کند. لویی آرماند را رد می کند و می رود و نمی تواند شیوه زندگی آرماند را بپذیرد که شامل فراموشی گذشته و دانستن اینکه آرماند اجازه قتل کلودیا را داده است.

زیرنویس فیلم مصاحبه با خون آشام ۱۹۹۴ با گذشت چندین دهه، لوئیس هرگز پس از از دست دادن کلودیا بهبود نمی‌یابد و با ناراحتی به تنهایی دنیا را کشف می‌کند. او در سال ۱۹۸۸ به نیواورلئان باز می‌گردد و یک شب با لستات ضعیف و پوسیده‌ای مواجه می‌شود که به‌عنوان گوشه‌نشینی در یک عمارت متروکه زندگی می‌کند و مانند زمانی که لوئیس داشت، با خون موش زنده می‌ماند. لستات از اینکه کلودیا را به یک خون آشام تبدیل کرده ابراز پشیمانی می کند و از لویی می خواهد که دوباره به او بپیوندد، اما لویی نپذیرفت و می رود. لویی مصاحبه خود را با مولوی به پایان می‌رساند و باعث می‌شود که مولوی از لویی درخواست کند تا او را همراه خون آشام جدید خود قرار دهد. لویی از اینکه مولوی داستان رنجی را که گفته است را درک نکرده است خشمگین است و به مولوی حمله می کند تا او را بترساند که این ایده را رها کند. مولوی به سمت ماشینش می دود و بلند می شود، در حالی که نوار کاست مصاحبه لویی را در ماشینش پخش می کند. در پل گلدن گیت، لستات ظاهر می شود و به مولوی حمله می کند و کنترل ماشین را در اختیار می گیرد. لستات که با خون مولوی احیا شده است، انتخابی را به مولوی پیشنهاد می‌کند که «هرگز نداشت» – خون‌آشام شدن یا نشدن – و با خنده به رانندگی ادامه می‌دهد.

 

زیرنویس فیلم مصاحبه با خون آشام ۱۹۹۴ یک موفقیت در گیشه بود. این فیلم در ۱۱ نوامبر ۱۹۹۴ (روز کهنه سربازان) اکران شد و فروش آخر هفته افتتاحیه به ۳۶.۴ میلیون دلار رسید و با پشت سر گذاشتن Home Alone 2: Lost in New York به رکورد نوامبر دست یافت و آن را در جایگاه شماره یک باکس آفیس ایالات متحده بالاتر از The The The The New York Times قرار داد. بابا نوئل که با ۱۹.۳ میلیون دلار افتتاح شد. با این حال، برخی در صنعت این رقم را مورد مناقشه قرار دادند و محدوده تخمین‌های دیگران از ۳۴ تا ۳۷ میلیون دلار بود. ، شیر شاه و بتمن. افتتاحیه آن در آن زمان بزرگترین افتتاحیه غیر تابستانی و بزرگترین تعطیلات آخر هفته افتتاحیه با درجه R بود. این فیلم تا سال ۱۹۹۷ که توسط Air Force One پیشی گرفت رکورد دوم را داشت. علاوه بر این، مصاحبه با خون‌آشام تا زمانی که در سال ۲۰۰۱ توسط Ocean’s Eleven ساخته شد، رکورد بیشترین افتتاحیه آخر هفته را برای یک فیلم برد پیت داشت. مجموع ناخالص در ایالات متحده ۱۰۵ میلیون دلار بود، در حالی که ناخالص جهانی ۲۲۴ میلیون دلار، با بودجه تخمینی ۶۰ میلیون دلار بود.

 زیرنویس Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles 1994 - بلو سابتایتل

در Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۵۸ نقد، با میانگین امتیاز ۵.۹/۱۰، ۶۴ درصد محبوبیت دارد. در توافق این سایت آمده است: «با وجود نداشتن برخی از سایه‌های ظریف‌تر کتاب، و رنج بردن از برخی بازیگران ناشیانه، مصاحبه با خون‌آشام از کارگردانی جوی نیل جردن و انبوهی از هیجان‌های گوتیک بهره می‌برد.» در متاکریتیک، این فیلم بر اساس نظرات ۱۹ منتقد، امتیاز ۵۹ از ۱۰۰ را به خود اختصاص داده است که نشان‌دهنده «نقدهای مختلط یا متوسط» است. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط «B+» در مقیاس A+ تا F دادند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.