تاریخ انتشار : دوشنبه 23 آبان 1401 - 18:30
42 بازدید
کد خبر : 204581

دانلود زیرنویس فیلم In This Our Life 1942 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم In This Our Life 1942 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم In This Our Life 1942 زیرنویس فیلم در این زندگی ما یک فیلم درام آمریکایی محصول ۱۹۴۲ است که دومین فیلمی است که توسط جان هیوستون کارگردانی شده است. فیلمنامه هاوارد کخ بر اساس رمانی با همین عنوان اثر الن گلاسکو برنده جایزه پولیتزر در سال ۱۹۴۱ است. بازیگران شامل ستارگان تثبیت

دانلود زیرنویس فیلم In This Our Life 1942 زیرنویس فیلم در این زندگی ما یک فیلم درام آمریکایی محصول ۱۹۴۲ است که دومین فیلمی است که توسط جان هیوستون کارگردانی شده است. فیلمنامه هاوارد کخ بر اساس رمانی با همین عنوان اثر الن گلاسکو برنده جایزه پولیتزر در سال ۱۹۴۱ است. بازیگران شامل ستارگان تثبیت شده بت دیویس و اولیویا دی هاویلند به عنوان خواهر و رقیب در روابط عاشقانه و زندگی بودند. رائول والش همچنین به عنوان کارگردان کار می کرد و زمانی که هیوستون پس از ورود ایالات متحده به جنگ جهانی دوم برای یک ماموریت جنگی فراخوانده شد، این مسئولیت را بر عهده گرفت، اما او اعتباری نداشت. این فیلم سومین فیلم از شش فیلمی بود که دی هاویلند و دیویس با هم بازی کردند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم In This Our Life 1942 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم In This Our Life 1942 در ریچموند، ویرجینیا، آسا (فرانک کریون) و لاوینیا (بیلی برک) (نام خانوادگی فیتزروی) تیمبرلیک دو دختر خود را نام‌های مرد گذاشت: روی (اولیویا دی هاویلند) و استنلی (بت دیویس). فیلم با زنان جوان در بزرگسالی آغاز می شود. آسا تیمبرلیک اخیراً قطعه‌ای از یک شرکت تنباکوی خود را به شریک سابقش ویلیام فیتزروی (چارلز کابرن)، برادر همسرش از دست داده است. روی، یک طراح دکوراسیون داخلی موفق، با دکتر پیتر کینگزمیل (دنیس مورگان) ازدواج کرده است. استنلی با وکیل مترقی کریگ فلمینگ (جرج برنت) نامزد کرده است. شب قبل از عروسی، استنلی با همسر روی، پیتر، فرار می کند. کریگ افسرده می شود و افسرده می شود، اما روی به زودی تصمیم می گیرد نگرش مثبت خود را حفظ کند. پس از طلاق روی از پیتر، او و استنلی ازدواج کرده و به بالتیمور نقل مکان می کنند.

روی پس از مدتی دوباره با کریگ روبرو می شود و او را تشویق می کند تا به زندگی خود ادامه دهد. آنها به زودی شروع به دوستیابی می کنند. روی یک مرد سیاهپوست جوان به نام پری کلی (ارنست اندرسون) را به کریگ ارجاع می دهد و او را استخدام می کند تا در دفتر وکالتش در حالی که در دانشکده حقوق تحصیل می کند کار کند. پری پسر مینروا کلی (هتی مک دانیل)، خدمتکار خانواده والدین تیمبرلیک است.

دانلود زیرنویس فیلم در این زندگی ما ۱۹۴۲ ویلیام فیتزروی، برادر لاوینیا و شریک سابق آسا در یک تجارت تنباکو، به خواهرزاده‌اش استنلی علاقه داشت و هدایایی و پول گران قیمت به او داد، اما وقتی او فرار کرد بسیار ناراحت شد. او می‌گوید اگر کریگ از نمایندگی مشتریان فقیر خودداری کند، بخشی از تجارت قانونی‌اش را می‌اندازد. وقتی کریگ امتناع می کند، روی تیمبرلیک تحت تأثیر قرار می گیرد و تصمیم می گیرد او را به ازدواج بپذیرد.

در بالتیمور، ازدواج استنلی و پیتر از مشروبات الکلی زیاد و خرج کردن بیش از حد او رنج می برد. پیتر جان خود را می گیرد. استنلی تکان خورده به همراه روی به شهر خود بازمی گردد. پس از بهبودی، استنلی تصمیم می گیرد تا کریگ را به دست آورد. استنلی در حالی که در دفتر کارش با کریگ درباره بیمه عمر شوهر فقیدش بحث می کند، از او دعوت می کند تا بعداً برای شام به او بپیوندد. وقتی او نمی تواند به رستوران بیاید، او مست می شود. او در حین رانندگی به خانه، به مادر جوان و دختر خردسالش برخورد می کند. استنلی با مجروح شدن شدید زن و کشتن کودک، در وحشت از آنجا فرار می کند.

زیرنویس فیلم In This Our Life 1942 - بلو سابتایتل

زیرنویس In This Our Life 1942 پلیس ماشین استنلی را با آسیب دیدگی رها شده در قسمت جلویی پیدا می کند و برای بازجویی از او می رود. استنلی اصرار دارد که ماشینش را در شب حادثه به پری کلی قرض داده است. تنها بر اساس این اتهام، پری کلی بازداشت می شود. با این حال، روی مشکوک است که استنلی حقیقت را پنهان می کند و از مینروا کلی می پرسد که او چه می داند. مینروا که از متهم شدن ناعادلانه پسرش ناامید شده است، به روی می گوید که پری تمام شب با او در خانه بود و مشغول مطالعه بود. استنلی همچنان به دروغگویی ادامه می دهد و از پذیرفتن مسئولیت خود امتناع می ورزد، حتی زمانی که روی ترتیبی می دهد که او پری را در زندان ببیند، جایی که او سعی می کند او را وادار کند تا داستان خود را که پری ماشین سرنوشت ساز را رانندگی کرده است را تایید کند و به او قول می دهد که تمام تلاشش را انجام خواهد داد. پس از محکومیت او را بیرون کنید. بعداً، کریگ یک بار دیگر با او روبرو می شود. او ساقی را در رستوران مورد سوال قرار داده است، جایی که استنلی تاثیری غیرقابل حذف و منفی از خود بر جای گذاشته است. او می داند که استنلی در حوالی ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر، درست قبل از تصادف، مست را ترک کرده است، و همچنین یادداشت دست نویس او به او می گوید که ساعت ۷:۰۰ با او در میخانه ملاقات کند. کریگ قصد دارد استنلی را نزد دادستان منطقه ببرد، اما او به خانه عمویش می گریزد و از او کمک می خواهد. فیتزروی که به تازگی متوجه شده است که تنها شش ماه دیگر زنده است، آنقدر مضطرب است که نمی تواند برای او کاری انجام دهد. پلیس به خانه فیتزروی می رسد. استنلی آنها را می بیند و از در پشتی و باغ فرار می کند. در حالی که توسط پلیس تعقیب می شود، او با ماشین خود تصادف می کند و می میرد.

زیرنویس فیلم در این زندگی ما ۱۹۴۲ رمان الن گلاسکو، که برادران وارنر برای آن ۴۰۰۰۰ دلار برای حق نمایش فیلم پرداخت کردند، میل محارم ویلیام فیتزروی به خواهرزاده اش استنلی و همچنین نگرش های نژادپرستانه در جامعه ریچموند را به تصویر می کشید. هاوارد کخ، کارگردان فیلمنامه نویس، به توصیه جان هیوستون، معتقد بود که باید این عناصر را کاهش دهد تا کد فعلی تولید فیلم متحرک را برآورده کند. منتقد بوسلی کروتر در بررسی خود از فیلم کامل شده گفت که این فیلم «تا حدی وفادار» به رمان است و نمایش آن از تبعیض نژادی را ستود.

بت دیویس که در نهایت به عنوان استنلی تیمبرلیک انتخاب شد، علیرغم تمایلش برای بازی در نقش “خواهر خوب” روی، از فیلمنامه ناراضی بود. او بعداً به یاد آورد: «کتاب خانم گلاسکو درخشان بود. هرگز احساس نکردم که فیلمنامه مطابق با کتاب است.» گلاسکو هم همینطور. دیویس گفت: «او هیچ حرفی در مورد فیلم نمی‌گفت. “او از نتیجه منزجر شده بود. من نمی توانستم بیشتر با او موافق باشم. یک داستان واقعی به یک فیلم ساختگی تبدیل شده بود.”

از جمله انحرافات قابل توجه از رمان، پایان خوشی است که برای روی و کریگ فلمینگ ایجاد شده است.

دیویس همچنین از اتفاقات حین تولید ناراضی بود. در حالی که در میان لباس و کلاه گیس بود، به دیویس گفته شد که همسرش آرتور فارنزورث به دلیل ذات الریه شدید در بیمارستانی در مینیاپولیس بستری شده است. دوست او هوارد هیوز یک هواپیمای شخصی ترتیب داد، اما پرواز او به دلیل مه و طوفان دو روز طول کشید. تقریباً بلافاصله، جک ال. وارنر، رئیس استودیو، از او خواست تا به فیلم بازگردد. به دلیل فشار او و نگرانی او برای همسرش، سلامتی خود دیویس رو به کاهش گذاشت. دکتر او به او دستور داد که با قطار به لس آنجلس برگردد تا قبل از بازگشت به کار کمی استراحت کند.

زیرنویس In This Our Life 1942 - بلو سابتایتل

زیرنویس در این زندگی ما ۱۹۴۲ بوسلی کروتر از نیویورک تایمز آن را “نه فیلمی دلپذیر و نه آموزنده” خواند. او احساس می‌کرد «یک جزء استثنایی فیلم» «اشاره‌ای کوتاه اما صریح به تبعیض نژادی» است که «با تعریف سیاه‌پوست به‌عنوان یک شخصیت تحصیل‌کرده و فهمیده، به شیوه‌ای واقع‌بینانه و غیرمعمول در هالیوود ارائه می‌شود. داستان تقریباً یک سراشیبی است.” او افزود: “متاسفانه کارگردان جان هیوستون به این داستان تمایز کافی نداده است… بیان آن امری عادی است، حرکت به طرز ناراحت کننده ای سفت است. اولیویا دی هاویلند در نقش خواهر خوبی که در پایان برنده می شود، بازی گرم و آسانی ارائه می دهد. … اما خانم دیویس، که همه چیز تقریباً توسط او می ایستد یا می افتد، آشکارا برای ذائقه این تماشاگر بسیار رفتار شده است… به همین ترتیب بسیار سخت است که او را به عنوان یک دختر خشمگین ببینیم که مردان خوب نمی توانند انجام دهند. به طور خلاصه، شر او آنقدر نمایشی و کاملاً غیرقابل توضیح است که مرگ نهایی او در یک تصادف رانندگی شادترین لحظه فیلم است.”

ورایتی خاطرنشان کرد: “جان هیوستون، در دومین وظیفه کارگردانی خود، خطوط دقیقی را در شخصیت های متنوع فیلمنامه ارائه می دهد. دیویس به طور چشمگیری در نقش اصلی نقش آفرینی می کند، اما از اولیویا دی هاویلند، جورج برنت، دنیس مورگان، بیلی برک و هتی مک دانیل کمک های زیادی دریافت می کند. فیلمنامه در ارائه افکار درونی دختر مکر موفق است و دیالوگ ها و موقعیت های نرم را همراهی می کند. با کارگردانی هیوستون قدرت در چندین نقطه دراماتیک اضافه می شود.” بر اساس رکوردهای برادران وارنر، این فیلم ۱,۶۵۱,۰۰۰ دلار در داخل و ۱,۱۴۳,۰۰۰ دلار خارجی به دست آورد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.