تاریخ انتشار : یکشنبه 15 آبان 1401 - 18:22
475 بازدید
کد خبر : 204161

دانلود زیرنویس انیمیشن Eiga Yurukyan 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Eiga Yurukyan 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Eiga Yurukyan 2022 زیرنویس انیمیشن کمپ آرام همچنین با نام یورو کمپ فیلم شناخته می‌شود، یک فیلم انیمیشن ژاپنی محصول سال ۲۰۲۲ است که بر اساس مجموعه مانگایی Laid-Back Camp اثر افرو ساخته شده است. این فیلم که توسط C-Station و DeNA تهیه شده و توسط Shochiku توزیع شده است، توسط Yoshiaki

دانلود زیرنویس انیمیشن Eiga Yurukyan 2022 زیرنویس انیمیشن کمپ آرام همچنین با نام یورو کمپ فیلم شناخته می‌شود، یک فیلم انیمیشن ژاپنی محصول سال ۲۰۲۲ است که بر اساس مجموعه مانگایی Laid-Back Camp اثر افرو ساخته شده است. این فیلم که توسط C-Station و DeNA تهیه شده و توسط Shochiku توزیع شده است، توسط Yoshiaki Kyogoku بر اساس داستانی اصلی نوشته شده توسط Jin Tanaka و Mutsumi Ito کارگردانی شده است. در این فیلم، نادشیکو کاگامیهارا، رین شیما، چیاکی اوگاکی، آئوی اینویاما، و انا سایتو، نادشیکو کاگامیهارا، برای ساختن یک کمپینگ دوباره متحد می‌شوند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن Eiga Yurukyan 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن Eiga Yurukyan 2022 دانش‌آموزان دبیرستانی نادشیکو کاگامیهارا، رین شیما، چیاکی اوگاکی، آئوی اینویاما و انا سایتو، همراه با مشاور باشگاه فعالیت‌های خارج از منزل، مینامی توبا و سگ خانگی اِنا، چیکووا، در شب سال نو به کمپینگ می‌روند و در طی آن دوباره در مورد کمپینگ صحبت می‌کنند. آینده به عنوان بزرگسالان سال‌ها بعد، چیاکی که اخیراً در سازمان ترویج گردشگری استان یاماناشی شروع به کار کرده است، از رین، سردبیر مجله در ناگویا بازدید می‌کند. در حالی که در یک ایزاکایا، چیاکی به کار بر روی یک طرح توسعه مجدد برای یک مرکز متروکه در استان اشاره می کند که رین ناگهان پیشنهاد ساخت یک کمپینگ در فضای وسیع آن را می دهد. چیاکی سپس رین را به فوجیکاوا می کشاند، جایی که آنها از مرکز طبیعت جوانان رودخانه فوجی بازدید می کنند. نادشیکو پس از دریافت پیامی از چیاکی که از او، آئوی و انا دعوت کرده بود تا آنجا با هم ملاقات کنند، از توکیو می آید. به دنبال یک گلدان داغ خرچنگ در خانه نادشیکو و ورود آئوی، چیاکی برنامه خود را برای ساختن یک کمپینگ فاش می کند و نقش همه را تعیین می کند، از جمله انا که به دلیل کارش حضور ندارد.

دانلود زیرنویس انیمیشن کمپ آرام ۲۰۲۲ آنها شروع به بریدن علف ها و شاخه های بیش از حد روییده در محوطه کمپ می کنند. در پایان آن روز، آن‌ها ویژگی‌هایی را که قرار است ساخته شوند، ارائه می‌کنند و در مورد مفهوم کمپینگ خود بحث می‌کنند. رین برای جمع‌آوری ایده‌ها کمک می‌کند، زیرا قرار است به عنوان بخشی از مجله‌اش از کمپینگ‌هایی بازدید کند که در دوران دبیرستان از آنها بازدید کرده است. پس از آن، چیاکی برای شروع پروژه کمپینگ خود از سرپرست خود چراغ سبز دریافت می کند. آنها قبل از شروع پروژه در سال آینده، ابتدا تعطیلات پایان سال را جشن می گیرند. با از سرگیری ساختمان کمپینگ در سال بعد، چیاکی فاش می کند که مهلت تکمیل پروژه حدود شش ماه است. هفته بعد، نادشیکو و چیاکی به ترتیب یک بیل مکانیکی و یک ماشین چمن زنی برای تسریع کار خود می آورند. پس از بازسازی این مرکز، رین، نادشیکو، چیاکی، آئوی و اِنا برای آزمایشی در آنجا کمپ می زنند. چیکووا بعداً یک ترکش مرموز را که حفر کرده بود به گروه ارائه می کند.

زیرنویس انیمیشن Eiga Yurukyan 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Eiga Yurukyan 2022 پس از کمپینگ آزمایشی، چیاکی به گروه اطلاع می دهد که به دلیل اتصال ترکش به ظروف سفالی مدفون که در استان پیدا شده است، قرار است تحقیقاتی در محل کمپ انجام شود. مدتی بعد، او به این گروه اطلاع می‌دهد که استان تصمیم گرفته است پروژه خود را برای تبدیل این مرکز به یک سایت باستان‌شناسی متوقف کند. آن‌ها بعداً تصمیم می‌گیرند پروژه کمپینگ خود را با ادغام سایت باستان‌شناسی به عنوان جاذبه‌ای برای کمپینگ‌ها، دوباره کار کنند، که در نتیجه از سوی استان تأیید می‌شود. مدتی بعد، کمپینگ، که اکنون پایگاه کمپ فوجیکاوا ماتسوبوکوری نام دارد، افتتاح شد. در روز افتتاحیه، بازدیدکنندگان در مسیر خود به سمت کمپینگ به دلیل از دست دادن علائم مسیر گم می شوند و رین را وادار می کند تا آنها را با اسکوتر قدیمی Vino خود راهنمایی کند. با لذت بردن بازدیدکنندگان از کمپینگ، گروه تصمیم می گیرد یک کمپینگ دیگر در شب سال نو برگزار کند.

تهیه کننده شویچی هوتا پس از پذیرفتن پیشنهاد FuRyu در ژوئیه ۲۰۱۸ برای رهبری یک پروژه دنباله دار برای فصل اول Laid-Back Camp با یک پروژه “بزرگ جدید” که شامل یک فیلم بود، به تهیه کننده انیمیشن ریوجی مارو نزدیک شد. در اکتبر ۲۰۱۸، این فیلم در رویداد جلسه توضیح ثبت نام انجمن مخفی یورو کمپ در استان Saitama اعلام شد. در آوریل ۲۰۲۱، C-Station و DeNA اعلام شد که به ترتیب انیمیشن و تولید فیلم را انجام می دهند و شوچیکو به عنوان توزیع کننده فعالیت می کند. ری تاکاهاشی، صداپیشه Ena Saitō در دو فصل از این مجموعه انیمیشنی، در حساب توییتر خود تأیید کرد که اعلام تاریخ اکران فیلم در روز اول آوریل یک “شوخی” نبوده است. از جمله در اعلامیه تصویری مفهومی از یک استوری بورد طراحی شده توسط کارگردان یوشیاکی کیوگوکو بود که نادشیکو کاگامیهارا و رین شیما بالغ را نشان می‌دهد و عبارتی جذاب از این به بعد، من هستم.

زیرنویس انیمیشن Eiga Yurukyan 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن کمپ آرام ۲۰۲۲ یک تیزر تصویری برای فیلم کمپ آرام در اکتبر ۲۰۲۱ منتشر شد. یک ویدیوی تجاری برای این فیلم در ژانویه ۲۰۲۲ منتشر شد. مجموعه‌ای از «تصاویر عکس صادقانه» که زندگی روزمره هر یک از شخصیت‌ها را نشان می‌دهد در سال ۲۰۲۲ منتشر شد، با نادشیکو و رین در ژانویه، چیاکی و آئوی در فوریه، و اِنا در ماه مارس شروع شد. یک تیزر تریلر و دومین تیزر تصویری این فیلم در مارس ۲۰۲۲ منتشر شد. تصویر اصلی فیلم در می ۲۰۲۲ منتشر شد. علاوه بر این، جلد ۱۳.۵ از مجموعه مانگای کمپ آرام، که شامل یک مانگای ۲۴ صفحه ای با تصویرسازی شده توسط افرو با عنوان “کمپ بهار رین و نادشیکو در دریاچه ایناگا”  طرح شخصیت‌های اصلی افرو برای این فیلم، یک «آلبوم یادبود» برای مجموعه انیمه و جلدی که توسط افرو تصویرسازی شده است، به عنوان کتاب جایزه برای علاقه‌مندان به سینما اعلام شد. در طول اکران فیلم در ژاپن. تریلر جدیدی از این فیلم در ژوئن ۲۰۲۲ منتشر شد. یک ماشین آشپزخانه پاپ آپ برای تبلیغ فیلم تور خود را در هوکایدو در ۱۹ ژوئن ۲۰۲۲ آغاز کرد و در یاماناشی در ۱۸ جولای به پایان رسید.

شرکای تبلیغاتی این فیلم عبارتند از Animate؛  Lawson؛ شرکت کارت اعتباری ژاپنی Epos Card؛  Shimobe Roadside Station، ایستگاه کنار جاده ای در Minobu؛  Fujinokuni Camping Car & Outdoor Show، یک نمایشگاه در فضای باز. رویداد توسط انجمن وسایل نقلیه تفریحی ژاپن برای افراد کمپینگ؛  مرکز خرید ژاپنی آریو از طریق شعبه آنها در هاشیموتو، ساگامیهارا؛ نیسین فودز؛   Homestar، نسخه خانگی پروژکتور سیاره‌نما Megastar توسط سگا؛  دهکده بیرونی پارک موری در آکیشیما؛  برند لباس خیابانی ژاپنی Zozotown؛  و فوجی کیوکو.

فیلم کمپ آرام در ۱۹ ژوئن ۲۰۲۲ در تئاتر شینجوکو پیکادیلی در توکیو اکران اولیه داشت، و در ۱ ژوئیه در ۱۲۱ سینما در ژاپن اکران شد، با اضافه شدن ۲۶ سالن دیگر در ۲۶ اوت. نسخه سینمای دالبی این فیلم در ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ در هفت سینما اکران شد.  Crunchyroll اولین نمایش آمریکایی این فیلم را در Anime NYC در ۱۸ نوامبر ۲۰۲۲ برگزار خواهد کرد.

زیرنویس Eiga Yurukyan 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس کمپ آرام ۲۰۲۲ از ۴ نوامبر ۲۰۲۲، فیلم کمپ آرام به فروش ۷.۲ میلیون دلاری در ژاپن و ۴۱۴۴۳ دلار در کره جنوبی رسید که مجموعاً ۷.۳ میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد.

این فیلم در آخر هفته افتتاحیه خود ۳۵۱.۴ میلیون ین (۲.۵۹ میلیون دلار) فروخت، که در جایگاه سوم پس از Lightyear (۲۰۲۲) در باکس آفیس ژاپن قرار گرفت. در آخر هفته دوم، فیلم پس از کسب ۱۲۱ میلیون ین (۸۸۱۴۰۰ دلار) به رتبه ششم سقوط کرد. این فیلم در سومین آخر هفته ۷۰.۵ میلیون ین (۵۰۹۰۰۰ دلار) به دست آورد و در رده هشتم باکس آفیس قرار گرفت و ۳۳.۹۹ میلیون ین (۲۴۹۱۰۰ دلار) در چهارمین آخر هفته اکران شد و در رتبه دهم قرار گرفت. این فیلم در هشتمین آخر هفته‌اش به باکس آفیس یک میلیارد ین رسید، و تبدیل به هفتمین فیلم انیمیشن ژاپنی سال ۲۰۲۲ شد که این کار را انجام می‌دهد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.