تاریخ انتشار : دوشنبه 7 آذر 1401 - 16:52
79 بازدید
کد خبر : 205225

دانلود زیرنویس فیلم Die Seelen im Feuer 2014 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Die Seelen im Feuer 2014 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Die Seelen im Feuer 2014 یک فیلم تلویزیونی تاریخی آلمانی-اتریشی توسط ZDF درباره شکار جادوگران بامبرگ است. این فیلم بر اساس رمان تاریخی به همین نام اثر سابین ویگاند ساخته شده است که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس فیلم Die Seelen im Feuer 2014 آلمان

دانلود زیرنویس فیلم Die Seelen im Feuer 2014 یک فیلم تلویزیونی تاریخی آلمانی-اتریشی توسط ZDF درباره شکار جادوگران بامبرگ است. این فیلم بر اساس رمان تاریخی به همین نام اثر سابین ویگاند ساخته شده است که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Die Seelen im Feuer 2014 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Die Seelen im Feuer 2014 آلمان ۱۶۳۰: امپراتوری مقدس روم در آشفتگی جنگ سی ساله درهم شکست، خرافات در بین مردم حاکم شد، مقامات سکولار و روحانی با مشت آهنین حکومت کردند.

در این زمان، دکتر جوان کورنلیوس واینمان در حال انجام مطالعات علمی در وین مترقی بود که ویژگی باروک و دانش بود. وقتی خبر مرگ پدرش به کورنلیوس می رسد، او به زادگاهش بامبرگ سفر می کند – شهری کوچک عقب مانده که از یک حاکم روحانی خشن رنج می برد.

بلافاصله پس از ورود کورنلیوس، پدرش در حضور او می میرد. کورنلیوس در ماتم می افتد، او از شهر کودکی خود متنفر است. با این حال، مدت کوتاهی پس از ورودش، او دوباره با دوست دوران کودکی خود، یوهانا ولف، که به عنوان یک درمانگر کار می کند و یک داروخانه در بامبرگ اداره می کند، ملاقات می کند. کورنلیوس دوباره عشق خود را به او کشف می کند، اما یوهانا علاقه ای به آن جهت نشان نمی دهد و او را فقط به عنوان یک دوست می بیند.

کورنلیوس به دلیل دانش پزشکی خود به کاخ شاهزاده اسقف یوهان گئورگ فوکس فون دورنهایم که از سنگ کلیه رنج می برد احضار شد. کورنلیوس یک عمل جراحی انجام می دهد.

دانلود زیرنویس فیلم ارواح در آتش ۲۰۱۴ به دلیل نزدیکی به خانواده اسقفی، کورنلیوس به زودی درگیر دسیسه های قدرت در شهر بین شهردار جونیوس و اعضای شورا و اسقف مستبد شد. هنگامی که اظهارات خرافی یک جوان منجر به دستگیری چندین زن مظنون به جادوگری می شود، اسقف فوکس فون دورنهایم و سرسپردنش، مفتش بی عاطفه هرنبرگر، شکار جادوگران را در بامبرگ آغاز می کنند. زنان بی آزار در چنگال تفتیش عقاید می افتند، شکنجه می شوند و اعدام می شوند.

زیرنویس فیلم Die Seelen im Feuer 2014 - بلو سابتایتل

زیرنویس Die Seelen im Feuer 2014 فوکس فون دورنهایم، که اجازه نمی‌دهد محاکمه‌ها از روی اعتقاد خود انجام شود، به زودی از جنون عمومی به عنوان راهی برای خارج کردن یونیوس و پیروانش از مسیر شورای شهر استفاده می‌کند. شوراهای با اعتماد به نفس در نهایت به اتاق های شکنجه هرنبرگر می رسند.

کورنلیوس واینمن، که به عنوان یک پزشک قرار است افراد مشکوک را از نظر علائم جادوگر معاینه کند، به زودی متوجه می شود که چه دسیسه هایی انجام می شود، اما نمی تواند کاری در مورد آن انجام دهد. وقتی او باید تجربه کند که یوهانا چگونه به قدرت هرنبرگر می افتد و قرار است به جادوگری متهم شود، دیگر نمی تواند بیکار بماند. او از شهر فرار می کند و به وین باز می گردد تا از امپراتور فردیناند بخواهد که اسقف دورنهیم و سرسپردگانش را متوقف کند. امپراتور که علاقه چندانی به این موضوع نداشت، کورنلیوس را دستگیر کرد و دستور داد او را به دورنهیم تحویل دهند. با این حال، کمک فعال یک دربار که فرزندش کورنلیوس جان او را نجات داد، دکتر جوان را نجات می دهد. جنون جادوگر به پایان می رسد. یوهانا آزاد می شود و اکنون از کورنلیوس اعتراف عشق خود را می آموزد.

زیرنویس فیلم ارواح در آتش ۲۰۱۴ اسقف دورنهایم در لحظه پریشانی، تقصیر را به زیردستان خود، اسقف کمکی فردریش فورنر می اندازد. در تیتراژ، دورنهایم بامبرگ را با کالسکه باشکوه خود ترک می کند.

زیرنویس Die Seelen im Feuer 2014 - بلو سابتایتل

زیرنویس ارواح در آتش ۲۰۱۴ «اورس ایگر» به شیوه‌ای مثال زدنی نشان می‌دهد که می‌توان تا حد زیادی از تله فیلم کیچ «فاحشه‌های سرگردان» اجتناب کرد، می‌توان فیلم تلویزیونی ملایم و در عین حال پر احساس، گهگاهی عصبانی و به‌طور قابل توجهی موضوعی درباره جنون جادوگر و تعصب مذهبی، منشأ آن و آن ساخت. عواقب. تلویزیون تاریخ اینگونه کار می کند. باید به عنوان نمونه برای همه ویراستاران ارسال شود. تا جنون «فاحشه‌های سرگردان» به پایان برسد.»

«چه چیزی بیشتر از این الگوی مستند برای یک فیلم تاریخی که همه چیز را ارائه می دهد نیاز دارد؟ دسیسه سیاسی، قتل و قتل، نجات در آخرین ثانیه یا نه، نور سوسوزن، دسیسه های تاریک، رهایی اندیشمندان از بند ناباوری. پس چه چیزی کم است؟ درست است، یک داستان عاشقانه مانند چیزی از رمان یک دکتر. پس اثری از تعلیق دور و دراز در ۱۰۸ دقیقه نیست. با این حال، هیچ یک از زباله های خیلی بد نیست. درعوض، فیلم کاردستی محکمی را ارائه می‌کند.»

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.