تاریخ انتشار : دوشنبه 23 آبان 1401 - 18:08
47 بازدید
کد خبر : 204572

دانلود زیرنویس انیمیشن Dante’s Inferno: An Animated Epic 2010 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Dante’s Inferno: An Animated Epic 2010 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Dante’s Inferno: An Animated Epic 2010 زیرنویس انیمیشن دوزخ دانته: حماسه متحرک یک فیلم پویانمایی برای بزرگسالان در سبک فانتزی تاریک محصول سال ۲۰۱۰ است. بر اساس بازی ویدئویی دوزخ دانته که خود بر اساس دوزخ دانته است، دانته باید در دایره های جهنم سفر کند و با شیاطین، موجودات، هیولاها و

دانلود زیرنویس انیمیشن Dante’s Inferno: An Animated Epic 2010 زیرنویس انیمیشن دوزخ دانته: حماسه متحرک یک فیلم پویانمایی برای بزرگسالان در سبک فانتزی تاریک محصول سال ۲۰۱۰ است. بر اساس بازی ویدئویی دوزخ دانته که خود بر اساس دوزخ دانته است، دانته باید در دایره های جهنم سفر کند و با شیاطین، موجودات، هیولاها و حتی خود لوسیفر برای نجات بئاتریس محبوبش مبارزه کند. این فیلم در ۹ فوریه ۲۰۱۰ اکران شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن Dante's Inferno: An Animated Epic 2010 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن Dante’s Inferno: An Animated Epic 2010 پس از بازگشت از جنگ صلیبی سوم (۱۱۸۹-۱۱۹۲)، دانته به خانه می رسد تا بندگانش را کشته، پدرش را مرده و نامزد محبوبش بئاتریس را در حال مرگ بر اثر ضربه چاقو به شکم ببیند. با مرگ، لوسیفر بئاتریس را به دروازه جهنم می برد و دانته تعقیب می کند. ویرژیل ظاهر می شود و پیشنهاد می کند که او را از طریق جهنم راهنمایی کند. آنها سوار Charon می شوند، یک کشتی شیطانی و زنده که ارواح را به اولین دایره جهنم می برد. شارون به شیاطین دستور می دهد که به دانته حمله کنند، زیرا هیچ موجود زنده ای اجازه ورود به آن را ندارد. دانته با آنها مبارزه می کند، شارون را می کشد و او را به اولین دایره، لیمبو هدایت می کند.

در برزخ، دانته می‌آموزد که بئاتریس در زمانی که فرزندش نبود باردار بوده، اما سقط کرده است. او و ویرژیل که توسط کودکان شیطانی مورد حمله قرار می گیرند، به یک ساختمان بزرگ فرار می کنند. آنها وارد سالنی از حاکمان، فیلسوفان و متفکران بزرگ می شوند. در حال حرکت، آنها با پادشاه مینوس می جنگند، که وظیفه او فرستادن ارواح محکوم به دایره مربوط به گناه آنها در جهنم است.

در حلقه دوم، شهوت، به دانته یادآوری می شود که زمانی به بئاتریس خیانت کرده است. با شنیدن این، بئاتریس شروع به از دست دادن ایمان می کند.

دانلود زیرنویس انیمیشن دوزخ دانته: حماسه متحرک ۲۰۱۰ این زوج به غارچه ای می رسند که در آن مردان و زنانی که زندگی خود را در شکم خواری گذرانده بودند توسط سربروس، سگ شکاری بزرگ جهنم، می بلعد. ویرژیل به دانته می گوید که تنها راه رسیدن به دایره بعدی از درون جانور است، بنابراین دانته به خود اجازه می دهد که خورده شود. او با سیاکو، مردی از روستای خود، روبرو می شود که به پرخوری اعتراف می کند. دانته به او می گوید که آزاد باشد و صلیب خود را به او برکت می دهد. دانته برای فرار به قلب سگ شکاری حمله می کند و او را از بین می برد. در حلقه چهارم، حرص، دانته با پدرش روبرو می شود. این زوج با یکدیگر خار می دهند و دانته پدرش را در خمره ای از طلای جوشان لگد می زند.

زیرنویس انیمیشن Dante's Inferno: An Animated Epic 2010 - بلو سابتایتل

زیرنویس Dante’s Inferno: An Animated Epic 2010 در حلقه پنجم، خشم، دانته فیلیپو آرجنتی را که به او طعنه می‌زند، می‌شناسد، اما ارواح خشمگین دیگر او را پایین می‌آورند. دانته لوسیفر را در شهر دیس می بیند. او به ارواح لعنتی شهر اعلام می کند که قصد ازدواج با بئاتریس را دارد.

در حلقه ششم، بدعت گذاران برای همیشه در آتش می سوزند و شکنجه می شوند. دانته با رقیب خود فاریناتا ملاقات می کند و می کشد. با ورود به جنگل خودکشی ها، دانته فریادی آشنا می شنود و مادرش را می بیند که از نهال درختی رشد می کند. دانته با این باور که او بر اثر تب درگذشته است، غمگین می شود. او از صلیب خود برای آزادی روح او استفاده می کند.

زیرنویس انیمیشن دوزخ دانته: حماسه متحرک ۲۰۱۰ در قلمرو تقلب، ویرژیل راه خود را از دانته جدا می کند و دانته شروع به تفکر در مورد گناهان خود می کند. بئاتریس با لوسیفر ازدواج می کند و تبدیل به یک شیطان می شود. بئاتریس به دانته حمله می کند و او را مجبور می کند تا به حلقه نهم خیانت نگاه کند، جایی که بزرگترین گناه خود را می بیند: اجازه می دهد برادرش مقصر قتل عام زندانیان بدعت گذار باشد. غرق در غم و اندوه، صلیب او را به بئاتریس می دهد و از او می خواهد که عشق خدا را بپذیرد. او او را می بخشد و قول می دهد که آنها به زودی با هم خواهند بود، اما برای فرار از جهنم، او باید به تنهایی با لوسیفر روبرو شود.

زیرنویس Dante's Inferno: An Animated Epic 2010 - بلو سابتایتل

زیرنویس دوزخ دانته: حماسه متحرک ۲۰۱۰ دانته متوجه می شود که نمی تواند لوسیفر را به تنهایی متوقف کند. از خداوند طلب آمرزش می کند. یک پرتو انفجاری از نور از دانته ساطع می شود و لوسیفر جامد منجمد است.

دانته در شکافی که از طریق زمین به برزخ منتهی می شود شیرجه می زند تا با بئاتریس باشد، اکنون «نه کاملاً زنده و نه کاملاً مرده».

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.