تاریخ انتشار : شنبه 28 آبان 1401 - 15:05
56 بازدید
کد خبر : 204760

دانلود زیرنویس فیلم Blue’s Big City Adventure 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Blue’s Big City Adventure 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Blue’s Big City Adventure 2022 محصول سال ۲۰۲۲ است. این فیلم که در شهر نیویورک فیلمبرداری شده است، در ۱۸ نوامبر ۲۰۲۲ و دسامبر ۲۰۲۲ در پارامونت+ و نیک جونیور در بریتانیا منتشر شد. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس فیلم Blue’s Big City Adventure 2022 جاش و بلو برای تست

دانلود زیرنویس فیلم Blue’s Big City Adventure 2022 محصول سال ۲۰۲۲ است. این فیلم که در شهر نیویورک فیلمبرداری شده است، در ۱۸ نوامبر ۲۰۲۲ و دسامبر ۲۰۲۲ در پارامونت+ و نیک جونیور در بریتانیا منتشر شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Blue's Big City Adventure 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Blue’s Big City Adventure 2022 جاش و بلو برای تست بازیگری موزیکال Rainbow Puppy’s Broadway به نیویورک می روند، اما وقتی جاش به طور تصادفی دفترچه یادداشت شیک دستی خود را در خانه جا گذاشت، آنها گم می شوند. این منجر به یک بازی از Blue’s Clues می شود تا مشخص شود که آزمون کجاست. در همین حال، تیکتی تاک و دوستانش به شهر نیویورک می روند تا جاش و بلو را پیدا کنند و با کمک جو و استیو به آزمون آزمایشی برسند.

یک صبح آفتابی در دنیای کتاب داستان است، آقای نمک دم در به ما خوشامد می گوید و همچنین با تیکتی تاک، صابون لغزنده، بیل، سطل و کشو سایدتبل در حالی که جاش زیر باران امتحان امیدوارکننده اش آواز می خواند از ما استقبال می کند. (“روز کاملا جدید”)

دانلود زیرنویس فیلم ماجراجویی شهر بزرگ آبی ۲۰۲۲ بعد از اینکه جاش لباس پوشید و برای یک روز دیگر آماده شد، با دوستانش آواز می خواند و می رقصد و با خانواده اسپایس صبحانه می خورد. درست زمانی که جاش روی صندلی تفکر نشسته است، از خود می‌پرسد که بلو کجاست و او زیر نورافکن ظاهر می‌شود و در پایان شماره، رقصی را به روال جاش اضافه می‌کند. جاش امیدوار است که یک تست آزمایشی داشته باشد و مطمئن است که وقتی صندوق پستی همراه با نامه می آید (“زمان پستی”) از طریق نامه ارسال شده است.

زیرنویس فیلم Blue's Big City Adventure 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Blue’s Big City Adventure 2022 جاش می پرسد که آیا این نامه ای است که او منتظرش بوده است و صندوق پستی فکر می کند که این همان نامه ای است که جاش را وادار می کند تا در آهنگ “We Just Got A Letter” فریاد بزند. وقتی او آن را باز می کند و پیامی از Rainbow Puppy می یابد که می گوید جاش تست تست را دریافت کرده است و می آید در ساعت ۳ برای تست یک موزیکال برادوی با Rainbow Puppy در شهر نیویورک بیاید واقعاً یک نامه است.

همه تو خونه واسه جاش خیلی خوشحالن! جاش فاش می‌کند که از کودکی همیشه می‌خواسته برای یک موزیکال برادوی تست بزند. جاش که به زمان حال برمی گردد، عصبی است که آزمایش بدهد تا اینکه آقای سالت او را متقاعد می کند که برای تست بازیگری موزیکال برادوی به نیویورک سیتی برود و به جاش یادآوری می کند که آزمون امروز در ساعت ۳ است. جاش تعجب می کند که چگونه می توانند به شهر نیویورک بروند. و آقای نمک می گوید که آدرس تئاتر را در دفتر یادداشت شیک دستی جاش گذاشته است.

اسکیدو اکسپرس می رسد و جاش هنوز عصبی است. او مطمئن نیست که می تواند بدون ما این کار را انجام دهد یا خیر و از ما می خواهد که با او به شهر نیویورک بیاییم. آقای سالت به جاش می‌گوید که رویاهایش را به واقعیت تبدیل کند و آن قطعه را دریافت کند و سوار Skidoo Express می‌شود که فریاد می‌زند “ما در راه هستیم!” همانطور که همه او را اخراج می کنند. اسکیدو اکسپرس بیشتر و بیشتر به تابلوی نیویورک نزدیک می شود و در وسط شهر فرود می آید. جاش و بلو از دیدن مناظر و صداهای جدید ترسیده اند، اما مناظر و صداهای نیویورک برای آن دو کمی بیش از حد است و بلو آنقدر ترسیده است که می پرد در آغوش جاش. با وجود این، بلو و جاش در حال حاضر در راه استماع و کشف شهر هستند. (“در راه ما”)

زیرنویس فیلم ماجراجویی شهر بزرگ آبی ۲۰۲۲ مستر نمک دلش برای جاش و بلو تنگ شده است و متعجب می شود که آنها در حال حاضر چه کار می کنند و خانم فلفل به آنها پیشنهاد می دهد که چوب شور می خورند و از بطری خردل نظر “او” را می پرسد که باعث تعجب خانم چوب شور شد. همان‌طور که بلو و جاش به دنبال چوب شور خود می‌روند، متوجه می‌شوند که «مادام ماستارد» در حال فشرده شدن است، اما جاش متوجه می‌شود که شخصی که چوب شور با خردل سفارش داده است، از خردل عصبانی نیست. جاش تصمیم می گیرد بررسی کند که آزمون کجاست و نمی تواند دفترچه یادداشت شیک دستی خود را پیدا کند. در همین حال، در Storybook World، آقای نمک متوجه می شود که جاش این دفترچه یادداشت شیک دستی را فراموش کرده است. جاش دوباره جیب هایش را برای یافتن دفترچه بدون شانس چک می کند. آقای سالت تصمیم می گیرد که آنها را در نیویورک پیدا کند زیرا رویای او این است که قهرمان جاش باشد. (“خوشبختی جادو است (آقای نمک)”)

زیرنویس Blue's Big City Adventure 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس ماجراجویی شهر بزرگ آبی ۲۰۲۲ اسلیپری اصرار دارد که آقای سالت تنها نیست زیرا “خانواده شما همیشه در کنار شما هستند” و تیکتی تاک اضافه می کند که “جاش و بلو خانواده ما هستند!” و اسلیپری و تیکتی با مستر سالت از طریق جت مخصوص به نیویورک می روند. در همین حال، در شهر، Rainbow Puppy و مدیر بازیگران او (BD Wong) در جستجوی ستاره موزیکال Rainbow Puppy’s Broadway هستند که فایده ای نداشت. Rainbow Puppy در آستانه تسلیم شدن است، اما مدیر بازیگران Rainbow Puppy مصر است تا رویای Rainbow Puppy را محقق کند.

در پارک، جاش و بلو در جستجوی نوت بوک شیک دستی هستند، بدون شانس. جاش همچنین می پرسد که تئاتر کجاست، اما به او پاسخ داده می شود: “بیش از ۱۰۰ تئاتر در شهر نیویورک وجود دارد!” جاش و بلو متوجه می شوند که بدون دفترچه یادداشت شیک دستی، در شهر نیویورک گم شده اند. آبی ایده خوبی دارد! یک بازی از سرنخ های آبی، در شهر نیویورک! (“ما می خواهیم سرنخ های آبی را بازی کنیم”) جاش برای یافتن سرنخ ها از ما کمک می خواهد تا به او کمک کنیم تا تئاتر را پیدا کند و ما یک بار دیگر نحوه بازی را یاد می گیریم. (“بازی سرنخ های آبی”)

آقای نمک، لغزنده و تیکتی تاک با دفترچه یادداشت شیک دستی جاش وارد نیویورک می شوند. در همین حال، اولین سرنخ ما در خارج از یک کلوپ موسیقی، یک پیانو پیدا می شود. ما همچنین با علی استوکر ملاقات می کنیم که او نیز درباره منظومه شمسی ما آواز می خواند (“Planets Song“)

آقای نمک، لغزنده و تیکتی تاک به آژانس کارآگاه بلو پرینت می رسند، جایی که استیو در را پاسخ می دهد و ما را می شناسد و یادداشت می کند که چقدر بزرگ شده اید.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.