تاریخ انتشار : جمعه 25 آذر 1401 - 11:01
480 بازدید
کد خبر : 207212

دانلود زیرنویس فیلم Bardo: False Chronicle of a Handful of Truths 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Bardo: False Chronicle of a Handful of Truths 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Bardo: False Chronicle of a Handful of Truths 2022 زیرنویس فیلم باردو، وقایع نگاری نادرست یک مشت حقیقت یک فیلم درام کمدی سیاه حماسی مکزیکی محصول ۲۰۲۲ است که به نویسندگی، آهنگسازی، تدوین، تهیه کنندگی و کارگردانی مشترک الخاندرو جی ایناریتو ساخته شده است. در این فیلم دانیل گیمنز کاچو در کنار

دانلود زیرنویس فیلم Bardo: False Chronicle of a Handful of Truths 2022 زیرنویس فیلم باردو، وقایع نگاری نادرست یک مشت حقیقت یک فیلم درام کمدی سیاه حماسی مکزیکی محصول ۲۰۲۲ است که به نویسندگی، آهنگسازی، تدوین، تهیه کنندگی و کارگردانی مشترک الخاندرو جی ایناریتو ساخته شده است. در این فیلم دانیل گیمنز کاچو در کنار گریزلدا سیسیلی ایفای نقش می‌کند و یک روزنامه‌نگار/مستندساز را دنبال می‌کند که به کشور زادگاهش مکزیک بازمی‌گردد و شروع به داشتن یک بحران وجودی در قالب رؤیاهای رویایی می‌کند. این اولین فیلم ایناریتو است که از زمان Amores perros در سال ۲۰۰۰ به طور کامل در مکزیک فیلمبرداری شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Bardo: False Chronicle of a Handful of Truths 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Bardo: False Chronicle of a Handful of Truths 2022 سیلوریو گاما یک روزنامه نگار مکزیکی است که به مستندساز تبدیل شده است و به همراه همسرش لوسیا و پسر نوجوانش لورنزو در لس آنجلس زندگی می کند. با افزایش سن، کار او به طور فزاینده ای شخصی و ذهنی شده است. آخرین فیلم او، «تواریخ دروغین یک مشت حقیقت»، اثری مستند با عناصر اتوبیوگرافیک است. سیلوریو و لوسیا با هم خوشحال هستند، اما یک روز پس از تولد اولین پسرشان ماتئو، آنها را تسخیر کرده است. این دو خاکستر متئو را نگه می دارند و احساس می کنند نمی توانند از دست دادن او ادامه دهند. سیلوریو بیشتر زندگی روزمره خود را به صورت سورئال تجربه می کند و رویاها، خاطرات و تخیلات در کنار فعالیت هایش در حال انجام است. به عنوان مثال، هنگامی که او در قلعه Chapultepec با سفیر آمریکا در مکزیک ملاقات می کند، رویدادهای نبرد ۱۸۴۷ Chapultepec و خودکشی Niños Héroes را در اطراف خود تصور می کند.

دانلود زیرنویس فیلم باردو، وقایع نگاری نادرست یک مشت حقیقت ۲۰۲۲ سیلوریو متوجه می شود که او اولین آمریکایی لاتین خواهد بود که جایزه معتبر روزنامه نگاری آمریکا را دریافت می کند. او حدس می‌زند که این جایزه را فقط برای کاهش تنش‌ها بین ایالات متحده و مکزیک دریافت می‌کند (که ناشی از برداشت‌های منفی از مهاجرت ایالات متحده به مکزیک و همچنین تلاش‌های آمازون برای خرید ایالت مکزیک باخا کالیفرنیا است) اما با این وجود تلاش می‌کند با موجی مقابله کند. نظارت رسانه ای در کشورش. او در آخرین لحظه مصاحبه در یک برنامه گفتگوی پرطرفدار را لغو می کند، خاطرات دوران شوهر و پدرش را یادآوری می کند و سعی می کند بین حمله به مشکلاتی که با دولت مکزیک می بیند و دفاع از مردم آن در برابر کلیشه ها تعادل برقرار کند. او مخفیانه به خاطر مهاجرت به ایالات متحده احساس گناه می کند، در حالی که بسیاری از مکزیکی های دیگر نمی توانند آنجا را ترک کنند.

زیرنویس فیلم Bardo: False Chronicle of a Handful of Truths 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Bardo: False Chronicle of a Handful of Truths 2022 سیلوریو و خانواده اش در جشنی که به افتخار او برگزار شد شرکت می کنند. او دوباره با خواهر و برادرها و خانواده بزرگش که نسبت به آنها بی تفاوت است و دختر بالغش کامیلا که با توجه به او تجلیل می کند، متحد می شود. وقتی مجری برنامه گفتگو به شدت از کار سیلوریو انتقاد می کند، فیلمساز با توهین شخصی به مجری پاسخ می دهد. سیلوریو در نهایت به دستشویی فرار می کند، جایی که او آشتی با پدر و مادر متوفی خود را تصور می کند. هنگامی که او آپارتمان مادرش را ترک می‌کند، بازنمایی نمادین جنایات تاریخی در مکزیک را می‌بیند: صدها نفر به معنای ربوده‌شدگان یا کشته‌شده‌ها توسط جنایات سازمان‌یافته در یک منطقه تجاری، و هرنان کورتس بر بالای انبوهی از اجساد در زوکالو نشسته و درباره سیلوریو سخنرانی می‌کند. نسل کشی بومی

قبل از سفر به لس آنجلس، سیلوریو و خانواده‌اش تعطیلات خود را در باخا کالیفرنیا می‌گذرانند، درست زمانی که آمازون این ایالت را خریداری می‌کند. کامیلا به سیلوریو می گوید که شغل خود را در آمریکا رها می کند تا به مکزیک برگردد، که سیلوریو به طور آزمایشی از آن استقبال می کند. خانواده تصمیم می گیرند قبل از عزیمت به ایالات متحده خاکستر متئو را در اقیانوس پراکنده کنند، جایی که توسط یک مأمور گمرک اسپانیایی-آمریکایی با تحقیر برخورد می شود.

زیرنویس فیلم باردو، وقایع نگاری نادرست یک مشت حقیقت ۲۰۲۲ پس از اینکه لورنزو زمانی را به یاد او می‌آورد که آکسولوتل‌های حیوان خانگی‌اش مرده‌اند، سیلوریو تعدادی را به عنوان هدیه غافلگیرکننده می‌خرد. در سواری مترو لس آنجلس از فروشگاه حیوانات خانگی (در تکرار صحنه قبلی)، سیلوریو سکته شدیدی می‌کند و برای چند ساعت بدون مراقبت در قطار رها می‌شود. او در کما به سر می‌برد و مشخص می‌شود که وقایع فیلم تاکنون تلاش‌های مغز در حال اغما او برای پردازش تجربه زندگی‌اش بوده است. کامیلا در غیاب سیلوریو جایزه را می پذیرد و او و سایر اعضای خانواده و دوستانش کنار بالین او می نشینند و گفتگو می کنند و آهنگ ها یا برنامه های تلویزیونی پخش می کنند که ناخواسته روی رویاهای او تأثیر گذاشته است.

سیلوریو در یک بیابان تقریباً بدون ویژگی در ذهن خود، با اعضای خانواده مرده خود متحد می شود و پیش بینی های خانواده زنده خود را نادیده می گیرد. او نسخه‌ای از خودش را می‌بیند که برای مدت کوتاهی قبل از دور شدن، حرکات او را منعکس می‌کند. فیلم همانطور که شروع شد به پایان می رسد و سیلوریو خود را در حال پرواز در بیابان تصور می کند. مشخص نیست که او مرده، بیدار شده یا یاد گرفته که با چمدانش زندگی کند.

زیرنویس Bardo: False Chronicle of a Handful of Truths 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس باردو، وقایع نگاری نادرست یک مشت حقیقت ۲۰۲۲ این فیلم نقدهای متفاوتی از سوی منتقدان دریافت کرده است و بسیاری از آن به عنوان خودپسندانه و ادعایی انتقاد می کنند. در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۶۰ درصد از ۹۹ نقد منتقد، با میانگین امتیاز ۶.۴/۱۰ مثبت هستند. اجماع این وب‌سایت می‌گوید: «باردو، وقایع نگاری نادرست مشتی حقیقت، به همان اندازه که عمیقاً شخصی است، خط بین درخشش و خودخواهی محض را طی می‌کند». متاکریتیک که از میانگین وزنی استفاده می کند، بر اساس ۳۴ منتقد، امتیاز ۵۳ از ۱۰۰ را به فیلم اختصاص داده است که نشان دهنده «نقدهای مختلط یا متوسط» است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.