تاریخ انتشار : پنجشنبه 17 آذر 1401 - 11:32
429 بازدید
کد خبر : 206238

دانلود زیرنویس فیلم Avatara Purusha: Part 1 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Avatara Purusha: Part 1 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Avatara Purusha: Part 1 2022 زیرنویس فیلم هندی آواتارا پوروشا: قسمت ۱ یک فیلم کمدی کمدی ماوراء الطبیعه به زبان کانادایی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی سونی است. این فیلم توسط پوشکارا مالیکارجونایه و زیر نظر استودیوی او پوشکار فیلمز تهیه شده است. شاران و آشیکا رانگانات در نقش های اصلی

دانلود زیرنویس فیلم Avatara Purusha: Part 1 2022 زیرنویس فیلم هندی آواتارا پوروشا: قسمت ۱ یک فیلم کمدی کمدی ماوراء الطبیعه به زبان کانادایی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی سونی است. این فیلم توسط پوشکارا مالیکارجونایه و زیر نظر استودیوی او پوشکار فیلمز تهیه شده است. شاران و آشیکا رانگانات در نقش های اصلی آن بازی می کنند. پی. سای کومار، باویا، بالاجی منوهار و سرینگار کیتی در نقش های فرعی حضور دارند. آرجون جانیا موسیقی را ساخت و ویلیام دیوید به عنوان فیلمبردار کار کرد. این فیلم در ۶ می ۲۰۲۲ در سینما اکران شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Avatara Purusha: Part 1 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Avatara Purusha: Part 1 2022 راما جویس یک متخصص آیورودا است، جایی که او و همسرش سوشیلا، تنها پسر خود کارنا را از دست می دهند، زمانی که او در سفر به یک جشنواره معبد با عمه اش یاشودا ناپدید می شود. گناه از دست دادن برادرزاده اش یاشودا را می خورد، بنابراین وقتی او در نهایت با دخترش سیری در مورد شرایطی که باعث جدایی بین او و برادرش شد صحبت می کند، دومی تصمیم می گیرد که رابطه برادر و خواهر را اصلاح کند. با بازگرداندن کارنا برنامه او این است که کسی را وادار کند که نه تنها وانمود کند که کارنا است، بلکه به طور قانع کننده ای رام جویس و سوشیلا را نیز بپذیرد. آنیلا یک هنرمند جوان سینما است که به دلیل مهارت های بازیگری OTT از بازی در فیلم رد می شود. سیری متوجه می شود که آنیلا برای این کار مناسب است و با آنیلا معامله می کند تا به عنوان کارنا وانمود کند و باید آنها را متقاعد کند که پسرشان برگشته است، اما راما جویس متقاعد نشده و به آنیلا مشکوک می شود. آنیلا همچنین در مورد نبرد طولانی خانواده جویس برای محافظت از سنگ قدرتمند تریشانکو از قرار گرفتن در دستان دارکا و هندودی مطلع می شود. ورود کومارا به خانواده جویس و ارتباط آن‌ها با مهره تریشانکو و دنیای جادوی سیاه، داستان کنجکاوی فیلم را تشکیل می‌دهد.

دانلود زیرنویس فیلم هندی آواتارا پوروشا: قسمت ۱ ۲۰۲۲ کارگردان سنی اظهار داشت که او “محور موضوع جادوی سیاه” شده است. او گفت که “از یک سری رمان” از جمله تولاسی دلم الهام گرفته است. او از جادوی سیاه به عنوان مضمون استفاده کرد و داستانی نوشت تا در یک مجموعه وب اقتباس شود، اما در نهایت تصمیم گرفت که با آن مخالفت کند زیرا مطمئن نبود که چگونه “OTT با مخاطبان کانادایی کار می کند”.[۶] نام این فیلم برگرفته از یک فیلم در سال ۱۹۸۸ با بازی امبریش بود، «زیرا سازندگان احساس می‌کردند که عنوان برای داستان مناسب است». پوشکارا مالیکارجونایا، تهیه کننده، افزود که این فیلم برگی از حماسه هندو مهابهاراتا است. سنی اظهار داشت که شاران در این فیلم نقش یک “هنرمند جوان” را ایفا می کند و “یکی از مردم خواهد بود. او نقش های زیادی برای ایفای نقش دارد و در بسیاری از جهش ها دیده می شود. سایه های متفاوت او به او نیز مربوط می شود. زندگی شخصی. عنوان آواتار پوروشا با داستان درآمیخته است.” او گفت که “تحقیقات گسترده ای در مورد فیلم انجام شده است. آواتار پوروشا عنصری از Trishanku و شعار Aswathama Hatha Kunjaraha… را خواهد دید که نکته ارزشمندی را به فیلم ما اضافه می کند.” سنی افزود که این فیلم به بررسی تمرین جادوی سیاه در کارناتاکا می پردازد. برای مطالعه بیشتر در مورد آن، او به کرالا، کولگال و راجستان سفر کرد “جایی که آنها جادوی سیاه را تمرین می کنند. ما باید ارتعاشات و موارد دیگر را تجربه کنیم.” او اظهار داشت که تمایل پادشاه اساطیری هندو تریشانکو برای جاودانه ماندن و ایجاد یک لوکا توسط ویشوامیترا حکیم برای او، قبل از اینکه اولی پس از فهمیدن اینکه باید در آنجا وارونه آویزان شود، از آن عقب نشینی کرد، به عنوان پایه فیلم عمل کرد زیرا، “زمانی که تریشنانکو دنیا خالی شد، افرادی بودند که می خواستند آن دنیا را پیدا کنند.” مجموعه‌های ویژه‌ای برای به تصویر کشیدن لوکا و یک داستان متحرک که روایت داستان تریشنانکو را نشان می‌دهد ساخته شد.

زیرنویس فیلم Avatara Purusha: Part 1 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Avatara Purusha: Part 1 2022 شاران و آشیکا رانگانات که قبلاً در Raambo 2 (2018) با هم کار کرده بودند، به عنوان زوج اصلی انتخاب شدند. آشیکا اظهار داشت که در این فیلم نقش “دختری جسور” را بازی خواهد کرد، یک هندی غیرمقیم به نام سیری. سرینگار کیتی برای ایفای نقش یک تمرین‌کننده جادوی سیاه از اودیشا به نام کومارا، یکی از آواتارهای شخصیت شاران انتخاب شد. گزارش شده بود که چاران راج برای این فیلم موسیقی خواهد زد، در حالی که ویلیام دیوید به عنوان فیلمبردار کار خواهد کرد. سونی همچنین اضافه کرد که فیلمبرداری قرار بود در ۱۱ فوریه ۲۰۱۹ آغاز شود و بخش عمده آن در چیکماگالور، کارناتاکا فیلمبرداری خواهد شد. اینکه آشوتش رعنا بخشی از این فیلم خواهد بود، بازگشت او به بازی در فیلم های کانادایی پس از ۱۳ سال، در ژانویه ۲۰۲۱ فاش شد. سنی افزود که رعنا بخشی از قسمت دوم این مجموعه دو قسمتی خواهد بود. بازیگران مکمل فیلم عبارتند از Balaji Manohar (برای ایفای نقش شخصیتی به نام Hinnudi)، P. Sai Kumar، Sudha Rani، Bhavya و Sadhu Kokila.

زیرنویس فیلم هندی آواتارا پوروشا: قسمت ۱ ۲۰۲۲ فیلمبرداری در ۱۷ فوریه ۲۰۱۹ آغاز شد. در نوامبر همان سال، گزارش شد که آرجون جانیا برای گلزنی برای فیلم ثبت نام کرده است. این اولین همکاری Suni با جانیا بود. او اظهار داشت که از آنجایی که در حال ساخت یک «فیلم طنز است که به جادوی سیاه نیز می پردازد»، این فیلم به سازندگان «حوزه زیادی برای کار با موضوع موسیقی و همچنین موسیقی پس‌زمینه و ضبط مجدد داده است». او افزود: “هر شخصیت تم موسیقی متفاوتی دارد و ما در حال آزمایش با ژانرهای مختلف برای همان هستیم. همه چیز از جاز تا دث متال وجود دارد.” News Minute در آوریل ۲۰۲۰ گزارش داد که بخش عمده ای از فیلمبرداری “فقط با یک آهنگ و سکانس های مبارزه به پایان رسیده است”. قرنطینه به دلیل همه‌گیری COVID-19 باعث شد فیلمبرداری برای مدتی متوقف شود. در سپتامبر ۲۰۲۰ از سر گرفته شد. در ۲۱ سپتامبر تکمیل شد.

زیرنویس Avatara Purusha: Part 1 2022 - بلو سابتایتل

اولین تیزر این فیلم در فوریه ۲۰۲۰ منتشر شد. به مناسبت تولد ۴۹ سالگی شاران، تیزر دیگری در ۶ فوریه ۲۰۲۱ منتشر شد و اعلام شد که فیلم در تاریخ ۲۸ می در سینما اکران خواهد شد. پس از اتمام بخش‌های باقی‌مانده فیلم‌برداری در سپتامبر ۲۰۲۱ پس از قرنطینه، سازندگان اعلام کردند که فیلم در ۱۰ دسامبر همان سال اکران می‌شود اما به تعویق افتاد. این فیلم در ۶ می ۲۰۲۲ در سینما اکران شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.