تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 آبان 1401 - 10:38
39 بازدید
کد خبر : 204291

دانلود زیرنویس فیلم All My Good Countrymen 1969 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم All My Good Countrymen 1969 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم All My Good Countrymen 1969 زیرنویس فیلم همه هموطنان من که با نام همه هموطنان من نیز شناخته می شود، یک فیلم چکسلواکی محصول سال ۱۹۶۸ به کارگردانی ویتچ یاسنی است. سبک یاسنی که «چکی‌ترین» فیلمسازان معاصرش محسوب می‌شود، عمدتاً غزل‌سرایی بود.  نزدیک به ۱۰ سال طول کشید تا فیلمنامه کامل شود

دانلود زیرنویس فیلم All My Good Countrymen 1969 زیرنویس فیلم همه هموطنان من که با نام همه هموطنان من نیز شناخته می شود، یک فیلم چکسلواکی محصول سال ۱۹۶۸ به کارگردانی ویتچ یاسنی است. سبک یاسنی که «چکی‌ترین» فیلمسازان معاصرش محسوب می‌شود، عمدتاً غزل‌سرایی بود.  نزدیک به ۱۰ سال طول کشید تا فیلمنامه کامل شود و این بزرگترین کار او بود. این فیلم بر اساس افراد واقعی از زادگاه یاسنی یعنی کلچ ساخته شده است. فیلم توقیف شد و کارگردان به جای انصراف به تبعید رفت. این فیلم در سال ۱۹۶۹ وارد جشنواره فیلم کن شد، جایی که جاسنی برنده جایزه بهترین کارگردانی شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم All My Good Countrymen 1969 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم All My Good Countrymen 1969 فیلم در سال ۱۹۴۵ شروع می شود و تغییرات فصلی یا سالانه ای را که یک دهکده کوچک موراویایی دستخوش آن می شود تا زمان پایان (۱۹۵۸) دنبال می کند.

(۱۹۴۵) بخش اول معصومیت و رفاقت یک روستا را در میان پس‌زمینه منظره‌ای پس از جنگ نشان می‌دهد. بچه ها با اسلحه بازی می کنند و در حین شخم زدن مزارع یک ​​مین کشف می شود. گروهی از روستاییان آن را منفجر می کنند و شب را با رقص و نوشیدن در میخانه محلی به پایان می رسانند. آنها در سپیده دم با طلوع خورشید بر روی منظره ای زیبا و ایده آل آن را ترک می کنند و پس از تماشای منظره در زیر درخت می ایستند تا بخوابند.

دانلود زیرنویس فیلم همه هموطنان خوب من ۱۹۶۹ تنها چند ماه پس از به قدرت رسیدن کمونیست ها در فوریه است. در حالی که فرانتیشک کشاورز کار می کند، بلندگوهای بلند تبلیغاتی را به صدا در می آورند و جیره بندی را اعلام می کنند. ما متوجه شدیم که چهار نفر از روستاییان اصلی، یعنی اوچناش ارگ‌نواز، پلکمرا عکاس، برتین پستچی و زژوالا تغییر دین داده‌اند. مردم شهر آنها را تحقیر می کنند. یک مالک زمین باید زمین خود را تخلیه کند تا بتواند به یک مجموعه تبدیل شود. همسرش با گریه تصاویر عیسی و مریم باکره را از روی دیوارها برمی دارد در حالی که صاحب زمین انتقاد می کند: “امیدوارم شما مراقب این مکان باشید، مکان شما شبیه خوکخانه است.” که کمونیست ها به شومی پاسخ می دهند: “نگران نباش! ما به شما نشان خواهیم داد که چه کاری می توانیم انجام دهیم!” کمونیست ها با حرص و طمع برنده های آنها (حیوانات، خانه، انبار چوب) را بررسی می کنند و شروع به غارت برای خود می کنند. در همین حین، خیاطی با همسرش و کمک دوستانش مغازه ای راه می اندازد و به او هشدار می دهند که کمونیست ها به خوشبختی او پایان خواهند داد. در واقع، گروهی از کمونیست‌ها می‌آیند و از او می‌خواهند که اموالی را که به تازگی پس‌انداز زندگی‌اش را در آن خرج کرده است، تحویل دهد و به جای آن یک گروه خیاطی را رهبری کند.

(۱۹۴۹) برتین، پستچی، بلافاصله پس از اینکه دیدیم او و همسر آینده‌اش ماچاچووا در حال پوشیدن لباس عروسی هستند، هدف گلوله قرار می‌گیرد. مراسم تشییع جنازه برگزار می شود و پس از آن پلیس کسانی را که مسئول می دانند دستگیر می کند. فرانتیشک، کشاورز نجیب، توده‌ای از مردم شهر را رهبری می‌کند تا از پلیس بخواهند که برخی از مجرمان را که به اشتباه متهم شده‌اند، یعنی کشیش، تحویل دهد. اوچناش، نوازنده ارگ، با تهدید به مرگ، با اصرار همسرش آنجا را ترک می کند. همسر عکاس، که در آرزوی موقعیت و خانه ای جدید است، از شوهرش التماس می کند که موقعیتی را که اوچناش پشت سر گذاشته است را پر کند.

(۱۹۵۱) Zášinek مست از یک شب در بار به خانه می آید. او روح همسر سابقش که یک یهودی است را دچار توهم می کند. او از او طلاق گرفته بود زیرا از آلمانی ها می ترسید و او در اردوگاه کار اجباری مرده بود. روح او به او می گوید که او را بخشیده است. با این وجود، گناه او او را دیوانه می کند. او دوباره او را در یک مهمانی بعد از ظهر می بیند و برای مدت کوتاهی با او می رقصد. در همین حال، ماچاچووا، “بیوه شاد” در همان مهمانی با دزد شهر، ژورکا ظاهر می شود. او چند روز قبل به زندان احضار شده است و می‌دانیم که قرار است بعدازظهر گزارش دهد. پس از رقصیدن، او با او خداحافظی می کند و احتمالاً به سمت زندان می رود. می ایستد و روی پای چپش اسید می ریزد که شروع به خش خش و جوشیدن می کند. او ساعتی را که دزدیده بود، تعمیر کرده بود، به صاحبش برمی گرداند، سپس از زخمش فرو می ریزد و می میرد در حالی که غاز سفید او را مانند برف می پوشاند.

زیرنویس فیلم All My Good Countrymen 1969 - بلو سابتایتل

زیرنویس All My Good Countrymen 1969 (پاییز، ۱۹۵۱) زاشینک هنوز از گناه خود ناراحت است. او برای اعتراف به کلیسا می رود. او بعداً در یک میخانه در میان دوستان و بیوه شاد نشان داده می شود. آنها غذا می خورند و به زودی شروع به رقصیدن می کنند، همه در حالی که نقاشی می شوند. این نقاشی از شکل‌های بی‌شکل به غذاخوری‌های بی‌درخش به رقصی دیوانه‌وار تغییر می‌کند، به‌زودی زاشینک به‌عنوان یک شیطان با جمجمه به تصویر کشیده شد. او صبح روز بعد مست به خانه برمی گردد و توسط یک گاو نر به چوب می زند و می میرد.

زیرنویس فیلم همه هموطنان خوب من ۱۹۶۹ پدر خسته فرانتیشک درباره اینکه چگونه قدرت او با افزایش سن ضعیف می شود، توضیح می دهد. در یک جلسه شهرداری، کمونیست ها اعلام کردند که وام های بیشتری خواهند گرفت. پانل برای یکدیگر کف می زنند. تماشاگران کف نمی زنند. فرانتیشک بر خلاف این تصمیم صحبت می کند و روستاییان را دور می کند. کمونیست ها به دنبال نابودی او هستند، زیرا “تا زمانی که او در اطراف است، هیچ کاری انجام نمی شود.” او دستگیر می شود؛ پلیس تلاش می کند تا دیگران را وادار به امضای بیانیه هایی مبنی بر گناهکاری او کند، اما بدون موفقیت فوری – روستاییان تا زمانی که تهدید می شوند مقاومت می کنند.

(۱۹۵۴) یک کمونیست که از خانه اصلی مصادره شده دزدی کرده بود برمی گردد. او را ننگ و برکنار می کنند. فرانتیشک از زندان فرار کرده است اما بیمار است و نزدیک به مرگ است.

(۱۹۵۵) سلامتی فرانتیشک بازگشت. او دیگر چیزی ندارد جز یک اسب می خرد و دوباره دست به کار می شود. راوی می پرسد، “کدام بیشتر می تواند تحمل کند، یک مرد یا یک اسب؟ مرد، زیرا مجبور است.”

(۱۹۵۷) کمونیست ها که متوجه شدند روستا در اطراف فرانتیشک نجیب تجمع می کنند، از او می خواهند که دیگران را متقاعد کند تا محصول خود را اعلام کنند. فرانتیشک نمی پذیرد. پس از اجبار، همه اهالی روستا به جز فرانتیسک امضا می کنند.

(۱۹۵۸) فرانتیشک به خانه ای برده می شود که در اصل از مالک زمین گرفته شده بود. مراقبت ضعیفی از آن انجام شده است. او موافقت می کند که آن را به عهده بگیرد و رهبر گروه شود. او و کالسکه دخترش در راه رسیدن به این نقش، توسط یک صفوف کارناوال از روستاییان پوشانده شده با سر حیوانات و هیولا متوقف می شوند. آنها با او مهربان هستند و او در ادامه می خندد. اوباش در کنار ماشینی که روبرو می شود حرکت می کند. این عکاس و همسرش هستند. آنها را متوقف می کنند، آنها را بیرون می آورند و می رقصند. شادی عکاس با چنگ زدن به سینه و افتادن روی برف با حمله قلبی کوتاه می شود. بعداً مردم شهر که در میخانه جمع شده بودند نقاب حیوانات خود را برمی دارند و می گویند: “به زودی همه مردم خواهند رفت و تنها چیزی که باقی می ماند حیوانات هستند.”

(پایان) اوچناش به دهکده باز می گردد. او با عکاسی که اکنون نابینا و مطلقه است برخورد می کند که از قدرت سقوط کرده است. اوچناش در مورد فرانتیشک می پرسد که متوجه می شود اخیرا مرده است. عکاس می گوید: بهترین مردم می روند و سیاه گاردها می مانند. اوچناش با خانواده فرانتیشک دیدار می‌کند و با دخترانش صحبت می‌کند که به او می‌گویند آخرین کلمه کشاورز این بود که “به حرف‌های کارگران در مزارع گوش دهد” – “وقتی دوباره شروع به آواز خواندن کنند اوضاع بهتر خواهد شد.” اوچناش با دوچرخه حرکت می‌کند و با حسرت به حومه شهر نگاه می‌کند: “تخت‌هایمان را مرتب کرده‌ایم و اکنون باید در آن بخوابیم. اما آیا خودمان آن‌ها را درست کرده‌ایم؟ چه کرده‌ایم، بلکه چه کرده‌ایم؟ همه هموطنان من؟”

زیرنویس All My Good Countrymen 1969 - بلو سابتایتل

زیرنویس همه هموطنان خوب من ۱۹۶۹ در سال ۱۹۷۷ دنباله معنوی غیر رسمی سرزمین موراویان منتشر شد. کارگردانی آن بر عهده آنتونین کاچلیک بود. این فیلم قرار بود تعادلی برای همه هموطنان من باشد. بسیاری از بازیگران از همه هموطنان من نیز در سرزمین موراویا بازی کردند. جمع گرایی را به عنوان یک چیز مثبت معرفی کرد.

Vojtěch Jasný بازگشت به بهشت گمشده را در سال ۱۹۹۹ کارگردانی کرد. این یک ادامه آزاد برای همه هموطنان من است. این فیلم با بازی ولادیمیر پوچولت در نقش یک مهاجر چک که پس از سقوط رژیم کمونیستی به خانه بازمی گردد. او اهل روستایی است که در فیلم همه هموطنان من نشان داده شده است. برخی از شخصیت ها در این دنباله بازگشتند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.