تاریخ انتشار : یکشنبه 31 اردیبهشت 1402 - 20:57
43 بازدید
کد خبر : 208693

برگزیدگان همایش حوزوی فارس معرفی شدند

برگزیدگان همایش حوزوی فارس معرفی شدند

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام حمیدرضا حدائق ظهر امروز در نشست رسانه ای با خبرنگاران افزود: این همایش در در قیاس با دور اول و دوم همایش از رشد مطلوب کمی و کیفی حکایت دارد. وی اظهار کرد: این همایش مفتخر است به عنوان حرکتی نوین که دربردارنده توأمان تولید علم و تبیین وظایف انقلابی حوزه‌های

برگزیدگان همایش حوزوی فارس معرفی شدند

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام حمیدرضا حدائق ظهر امروز در نشست رسانه ای با خبرنگاران افزود: این همایش در در قیاس با دور اول و دوم همایش از رشد مطلوب کمی و کیفی حکایت دارد.

وی اظهار کرد: این همایش مفتخر است به عنوان حرکتی نوین که دربردارنده توأمان تولید علم و تبیین وظایف انقلابی حوزه‌های علمیه است به ایستگاه سوم خود برسد و در سومین دور برگزاری شاهد حضور علما، روحانیون و طلاب علوم دینی از سراسر کشور باشد.

دبیر همایش «حوزه انقلابی، حوزه منتظر» اظهار کرد: هیئت داوران انتظار دارد در ادوار آتی، خلاقیت، نوآوری، توجه ویژه به روش‌های نوین تحقیق و فهم دقیق آثار علما و فضلای متقدم و متاخر در خلق آثار جدید بیشتر مورد توجه طلاب و روحانیون عزیز قرار گیرد.

حدائق خاطرنشان کرد: هیئت داوران نوید می‌دهد آثار علمی فاخر تولید شده در سه دور برگزاری همایش، طی فرایندی میان‌مدت در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC نمایه سازی خواهد شد تا همگان از برکات اندیشه و قلم علما، طلاب و روحانیون بهره‌مند شوند.

وی اعلام کرد: در سومین دور همایش حوزه انقلابی حوزه منتظر، ۴۶ اثر در بخش هنری جهت داوری و ارزیابی به دبیرخانه ارسال شد که هیئت داوران بر اساس ملاک‌های معتبر و ارزشیابی دقیق، در بخش‌های فیلم، اینفوگرافی، شعر، فیلمنامه، داستان و عکس، عناوین اول تا سوم را معرفی کردند.

وی خاطرنشان کرد: در بخش علمی اساتید رتبه دوم محمد مهدی پورعلی فرد، رتبه سوم مجتبی خوشرنگ، شایسته تقدیر عبدالحمید عارفیان و محسن گرفر همچنین سطح یک و دو رتبه دوم مهران وکیلی رتبه سوم زهرا کشتکاران، رتبه سوم دو فاطمه بهرامی پور و شایسته تقدیر سلیم مختار زده بوده آمد.

حدائق برگزیدگان سطح سه و چهار را مورد توجه قرار داد و افزود: رتبه اول، محمد مهدی شاهمرادی، رتبه دوم محمدرضا صفائی، رتبه سوم محمد نبی بهمنی، شایسته تقدیر زینب دهقانی، عادل هاشمی و نجمه رضوی، راضیه سادات شکوفه چین،  در بخش کتاب، شایسته تقدیر مهدی رضایی عنوان برتر عبدالغفور صالحی، در بخش عکس رتبه اول مهدی ابتهاج، دوم فاطمه آزادی، سوم سیدعلی رضا موسوی و شایسته تقدیر صمد علمی، همچنین در بخش فیلمنامه رتبه سوم محمد رضا جمالی و شایسته تقدیر اردوان عبدپور هستند.

وی گفت: در بخش داستان همایش حوزه انقلابی حوزه منتظر شایسته تقدیر مهدی ابتهاج، در بخش شعر رتبه سوم حسین خواجویی و شایسته تقدیر سید محمد هاشمی، در بخش ویژه شایسته تقدیر مریم دل افکار، کارگر فرد، اسماعیل نو پیشه و سمیه صالحی، در بخش فیلم رتبه سوم حیدر گزمه، شایسته تقدیر مهدی ابتهاج و مریم سیادت پور و در بخش اینفو گرافی رتبه سوم محمد حسین دانشوند و شایسته تقدیر نجمنبع:ایلنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.